Hürriyet’te firmamızın sağlamış olduğu alt yapıya değindi, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) üyeleri artık yeni kuruluş ve tescil gibi işlemlerini online randevu alarak beklemeden yapabilecekler.

BTSO Sıramatik

BTSO Sıramatik

Yalın hizmet anlayışını benimseyen BTSO, üyelerinin işlemlerini daha kısa sürede yapabilmesi için online randevu sistemine geçti. BTSO üyeleri, Ticaret Sicil Müdürlüğü tarafından verilen yeni kuruluş, şube açılışı, merkez nakli, tescil işlemleri, adres değişikliği, hisse devri ve sermaye arttırımı gibi işlemlerini sıra beklemeden gerçekleştirecekler.

ONLİNE RANDEVU NASIL ALINIR?
Online randevu almak isteyen üyeler www.btso.org.tr adresine girerek, sitede bulunan ‘Ticaret Sicil Müdürlüğü Online Randevu Sistemi’ linkine veya site menüsünden ‘Oda İşlemleri’ bölümüne tıklayıp isim, soyisim, T.C. kimlik numarası ve e posta adresi bilgilerini girerek kısa sürede randevusunu alabilecek. Randevu saatinden on dakika önce Ticaret Sicil Müdürlüğü’nde bulunan sıramatik sisteminden randevusunu aktif hale getiren üyeler, randevu saati geldiğinde hiçbir sıra beklemeden işlemlerini gerçekleştirecekler.

Online randevu sistemine www.btso.org.tr adresinden cep telefonu ile de giriş yapabilecek üyeler sistem sayesinde zaman kaybetmeyecekler.

BTSO Sıramatik Sistemi

Bursa Ticaret Sanati Odası Sıramatik Sistemi

“ÜYELERİMİZE DAHA NİTELİKLİ HİZMET VERMEYİ HEDEFLİYORUZ”
Gerçekleştirdikleri çalışmalarla üyelerine daha nitelikli hizmet vermeyi amaçladıklarını söyleyen BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, “Üyelerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla odamızın hizmet kalitesini her geçen gün daha ileri noktaya taşıyoruz, Ayda ortalama 5 bin işlemin gerçekleştirildiği Ticaret Sicil Müdürlüğümüzde elektronik randevu sistemine geçtik. Üyelerimiz tescil ve yeni kuruluş işlemlerini artık yenilenen web sayfamızdan randevu alarak gerçekleştirebiliyor. Böylelikle hem müdürlüğümüzdeki yoğunluk azalacak hem de üyelerimiz işlemlerini zaman kaybetmeden halledecek” diye konuştu.

Makaleyi Paylaş