Garenta Müşteri Memnuniyet Anket Sistemi

Kısa dönem araç kiralama sektörüne farklı bir anlayış getirecek olan, yeni nesil araç kiralama sloganı ile faaliyete geçen GARENTA, Anadolu Grubu’nun tüm şirketleri gibi sektöründe ayrışan, fark yaratan bir anlayışla müşterilerine hizmet vermeyi hedefliyor.
Kalitenin ve değerlerin sürekliliğini hedefleyen Garenta, müşterilerinin memnuniyetini ölçek amacıyla, Türkiye çağındaki araç kiralama ofislerine, Q-Smart Poll Müşteri Memnuniyet Anket Sistemi kurmuş ve uygulamaya almıştır.

%100 Anadolu Grubu sermayesi ile kurulan Garenta, global bir marka olma vizyonuna sahip tek Türk rent a car markasıdır. İş veya özel maksatla kiralama yapan müşterilerin, beklentileri doğrultusunda kurumsallığa sahiptir.
Bu kalitenin ve değerlerin sürekliliğini hedefleyen Garenta müşterilerinin memnuniyetini ölçek amacıyla Q-Smart Poll anket cihazlarını kullanma kararı almıştır. Yapılan pilot çalışmaları ve karşılıklı fikir alışverişi ile geliştirilen sistem tüm Garenta ofislerinde, Garenta'ya özel hazırlanan yeni özellikleriyle hizmete alınmıştır.

Projeden görüntüler

Makaleyi Paylaş