OtoPratik Online Randevu ve Sıramatik Sistemi

Araç lastiğinizin değistirilmesi için zaman ayırmak, ayırdığınız zaman içerisinde işlemlerinizi tamamlamak bugünlerde neredeyse hayal. Kış lastiği kullanımının zorunlu hale getirilmesi ile birlikte yoğunlaşan, araçların kış lastiğine geçmesi, kışın bitiminde de yaz lastiğine tekrar geçiş, müşteri memnuniyetine önem veren oto lastik firmalari için sıkıntı verici bir durum. Q-smart Sıra ve Performans Yönetimi Sistemleri ile artık hayal değil.

Müşteri memnuniyetine ve düzenliliğe önem veren Oto Pratik bayisi Dinçbay Oto Lastik, çözümü Q-smart Sıramatik ve Online Randevu Sistemi ile birlikte sağladı.

Q-smart Sıramatik Sistemi ile birlikte gelen Internetten Online Randevu sistemi ile lastik değişimi için randevu alan müşteriler, şubeye geldiklerinde Q-smart e serisi kiosk cihazına randevu numaralarını veya plakalarını girerek işlemlerini kolaylıkla ve hızla gerçekleştiriyorlar.
İnternetten randevu ile gerçekleştirilen öncelikli işlemlerin yanı sıra, filo, anlaşmalı kurum ve kuruluşlara farklı kategorilerde sıra dağıtarak, öncelikli müşterilerinin işlemlerini farklı çalısma alanlarında, özel personeller ile gerçekleştiriyorlar.
Web tabanlı sistem yönetimi ile sıra sisteminin yönetimine anında müdahalelerde bulunarak, çalışma istasyonlarının yoğunluğunu, müşteri yoğunluğuna göre düzenliyor, kalabalık olan kategorilere (filo, randevulu müşteri gibi), yoğun olmayan çalışma istasyonlarının desteğini sağlayarak hızlı hizmet veriyorlar.

Sistemin sağladığı performans raporları ile çalışma istasyonlarının, günlük, haftalık, saatlik detaylarda yoğunluk ve çalışma raporlarını alıyorlar.

Makaleyi Paylaş