Sıramatik Sistemi Termal Bilet Rulosu

Sıramatik sistemlerinin vazgeçilmez bir parçası olan Termal Sıramatik Rulo Kağıdı, sıra sistemlerindeki bilet basımı için en ideal seçenektir. Termal ısıtma yöntemiyle çalışan sıramatik yazıcılar için özel olarak tasarlanmış bu bilet rulosu, farklı genişlik ve uzunluk seçenekleriyle sunulur. İster kısa süreli, ister uzun süreli kullanım için, numaratör rulo olarak da bilinen bu termal rulo, sıramatik bilet basımınızda size maksimum verimlilik ve kalite sunar.

Uzunluk Seçenekleri

Termal rulo olarak da bilinen sıramatik bilet rulosu, 45m’den 140m’ye kadar uzunluk seçenekleriyle sunulur. Bu, sıra sistemlerinde 900’den 3000’e kadar bilet basım kapasitesi anlamına gelir. İhtiyacınıza uygun uzunlukta bir numaratör rulo seçimi yapabilirsiniz.

Orjinal Sarf Malzeme

Orjinal sarf malzeme olarak üretilen bilet rulosu, kağıt toz birikimi veya düşük gramaj gibi olası sorunları ortadan kaldırır. Böylece sıramatik sistemlerinizde yaşanabilecek arızaların önüne geçilmiş olur.

Ekonomik Çözüm

Bu termal rulo, kartuşa ihtiyaç duymaz ve bakım gerektirmez. Tam boyutlu olması sayesinde, küçük rulolardan kaynaklanabilecek termal kafa bozulmalarını engeller. Hem ekonomik bir seçenek sunar, hem de uzun süreli kullanımda dahi sizi yarı yolda bırakmaz.

Orjinal sarf malzeme

Sıramatik sistemleri için kullanılan orjinal sarf malzemedir. Kağıt toz birikimi, düşük gramaj gibi sebeplerden kaynaklanan arızalara neden olmaz.

Teknik Veriler

Termal tip
58 g/m2 ağırlık
0.063mm kağıt kalınlığı
Koli 100 adet, paket 10 adet

Scroll to Top