IKEA Sıramatik Sistemi

Perakende mağaza çözümleri

Q-smart olarak, perakende sektörünün dinamik ihtiyaçlarına uygun, yenilikçi ve kullanıcı dostu çözümler sunuyoruz. Kasa sıra ve sıramatik sistemlerimizle, müşteri memnuniyetini artırmayı ve işletmelerin operasyonel verimliliğini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz. Her iki sistem de, modern perakende mağazacılığının temel gereksinimlerine yanıt veriyor ve müşterilerimiz tarafından güvenle tercih ediliyor.

Kasa sıra ve sıramatik sistemlerimizle, mağazanızın her alanında müşteri deneyimini iyileştiriyoruz. Modern perakende mağazacılığının zorluklarına yenilikçi çözümler sunarak, işletmenizin hem müşteri memnuniyetini hem de operasyonel verimliliğini artırıyoruz.

Mağazanızı Q-smart’ın sunduğu yenilikçi ve etkili çözümlerle dönüştürmek için bizimle iletişime geçin. Perakende sektöründeki liderliğinizi güçlendirin ve müşterilerinize unutulmaz bir alışveriş deneyimi sunun.

qsmart iş zekası

İş zekası çözümleri

Sizce işletmenizin hakkında yeterince bilgiye sahip misiniz? İşletmenizin performansını, müşteri memnuniyetini ve çalışanlarınızın verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için gereken verilere sahip olmak, rekabetin önünde olmanın anahtarıdır. İşte bu noktada Q-smart iş zekası çözümleri devreye giriyor.

Yapay zeka destekli sistemlerimiz sayesinde verilerinizden daha fazla değer elde edersiniz. Öğrenme algoritmalarımız, iş süreçlerinizi otomatikleştirmenize ve iyileştirmenize yardımcı olur.

Sisteminiz çalışırken, siz kahvenizi yudumlayın. Q-smart iş zekası çözümleri, verilere dayalı kararlar almanızı kolaylaştırırken işletmenizi daha rekabetçi hale getirir.

İşletmenizin Geleceğini Şimdi Şekillendirin. İş Zekasıyla Tanışın.

qsmart bulut sıra sistemi

Bulut Sıramatik Sistemi Çözümleri

Artık sıra sistemi kurmak için pahalı ekipmanlara veya karmaşık yazılımlara ihtiyacınız yok. En yakındaki elektronik mağazasından herhangi bir tablet veya smart TV alarak, sıra sisteminizi saniyeler içinde başlatmaya hazır olun.

Q-smart Bulut Sıramatik Sistemi, işletmenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. İnternet veya yerel ağ üzerinde çalışan bu çözüm, güçlü Q-smart sunucuları üzerinde güvenlik önlemleri alınmış hesaplar üzerinde çalışır. Bu sayede işletmenizin verileri her zaman güvende olur.

Q-smart Cloud ile hemen Android tabletinizi, iPad’i veya bilgisayarlarınızı bilet makinesine, gişe/oda ekranlarına, ana yönlendirme ekranlarına veya çağrı terminallerine dönüştürebilirsiniz. Hızlı, kolay ve maliyet-etkin bir çözümle işletmenizin verimliliğini artırın.

qsmart online randevu

İnternetten Online Randevu Çözümleri

Q-smart Bilet Makinesi, artık randevularınızı internet üzerinden dağıtmaya hazır. Ek bir talep veya maliyet olmadan bilet makinenizi internete bağlayın ve hemen internetten randevu sistemini kullanmaya başlayın.

Randevu işlemlerinizi daha kolay ve verimli hale getirmek için Q-smart ile tanışın. İnternet bağlantısı dışında hiçbir ekstra hizmet veya ücret gerekmez. Randevularınızı yönetmek hiç bu kadar basit olmamıştı.

Q-smart Bilet Makinesi ile işinizi modernize edin ve müşterilerinize daha iyi hizmet verin. İnternetten randevu almak artık sadece birkaç tıklama uzaklığınızda.

qsmart merkezi sıramatik sistemi

Merkezi Sıramatik Sistemi Çözümleri

Q-smart Sıra Yönetim Sistemi, işletmenizin merkezi kontrolünü sizin kontrolünüze veriyor. Merkezi raporlama ve yönetim altyapısı sayesinde tüm şubelerinizin yönetimini tek bir merkezden izleyebilirsiniz. Şube performanslarınızı anlık olarak takip edin, yoğunlukları canlı olarak izleyin ve istenmeyen durumları akıllı filtrelerle engelleyin.

Sadece birkaç tıklama ile, yapay zekanın sisteminizi anbean izlemesini ve optimize etmesini sağlayın. İşte tam bu noktada Q-smart devreye giriyor!

Q-smart Sıra Yönetim Sistemi ile işlerinizi merkezden kontrol edin ve daha iyi yönetin. Artık şubeleriniz arasındaki performans farklarına son verin ve her şubenizin en üst düzeyde hizmet vermesini sağlayın.

Kablosuz Sıramatik Ekranı

Kablosuz Sıramatik Sistemi Çözümleri

Artık sıramatik sisteminizin kablolarla sınırlı olmasına gerek yok! WiFi sıra sistemiyle bilet makinenizi istediğiniz yere yerleştirin. Şubenizin içindeki yerleşimleri dilediğiniz gibi değiştirin. Çağrı terminallerini çalışanlarınızın kollarında taşıyın veya ceplerinde kullanmalarını sağlayın. Gişenizi hızla farklı bir yere taşımak istediğinizde bile bir tek tadilat yapmanıza gerek yok. Kablosuz sıramatik sistemi ile işinizin özgürlüğünü yaşayın.

Q-smart Sıra Yönetim Sistemi, size işinizi daha esnek bir şekilde yönetme olanağı sunar. Artık müşterilerinizin sıra numarası almak için kablo karmaşasıyla uğraşmasına gerek yok. Hızlı, kablosuz ve sorunsuz bir deneyim sunarak müşterilerinizi memnun edin.

Tadilatsız, Karmaşasız Özgürlük

qsmart doktor sıramatik

HBYS Hastane Sıramatik Sistemi Çözümleri

Hastane işletmeniz için teknolojiyi tam olarak nasıl hayal ediyorsanız, Q-smart Sıramatik Sistemleri ve IPTV Sıra Monitörü ile artık o hayali gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Biz, sağlık sektöründe 15 yılı aşkın deneyime sahip bir ekip olarak, HBYS (Hasta Bilgi Yönetim Sistemi) ile sorunsuz entegrasyon, özel seçilmiş donanım, kendi işletim sistemi ve güçlü teknik destek ile sıra sorunlarınızı kökten çözmeye hazırız
.
Artık hastalarınızın daha hızlı ve etkili bir şekilde hizmet almasını sağlayabilirsiniz. Hastalarınız, randevu almak ve sıra beklemek için saatlerce harcamak zorunda kalmadan, teknolojiyle entegre edilmiş sıramatik sistemlerimiz sayesinde daha sorunsuz bir deneyim yaşayacaklar.

Geleceğin Sağlık Hizmetlerini Şimdi Keşfedink müşterilerinizi memnun edin.

qsmart röntgen sıramatik sistemi

Röntgen MR Sıramatik Sistemi Çözümleri

Röntgen ve MR gibi görüntüleme bölümlerinde, hastalarınızın işlem süreçlerini daha hızlı, daha akıllı ve daha etkili bir şekilde yönetmek artık hayal değil. Q-smart Röntgen ve MR Sıramatik Sistemleri, elektromanyetik alanda çalışabilen ve bu alanlarda işleyişinizi optimize eden bir çözümdür.

Artık tek bir bilet numarasıyla hastanızın tüm yolculuğunu kolayca organize edebilirsiniz. Hastanın kaydını yaparken alınan bu numara, işlem süreçlerini her alt bölümde düzenler. Örneğin, sekreterlikten hastanın kaydı yapılır ve bilet numarası diğer işlem için transfer edilir. Daha sonra, aynı bilet numarası, öncelik veya transfer sırasına göre alt bölümlerde çağrılarak hastanın hizmet akışı mükemmel bir şekilde yönetilir.

Q-smart Sıramatik Sistemleri, işlemleri daha etkili ve sınırsız alt kırılımla gerçekleştirmenizi sağlar. Hastalarınıza daha iyi hizmet sunmak ve işlem süreçlerini optimize etmek için bugün bizimle iletişime geçin.

qsmart kan alma laboratuvar sıramatik

Kan Alma ve Laboratuvar Sıramatik Sistemi Çözümleri

Kan alma ve laboratuvar işlemlerinde hasta deneyimini daha hızlı ve daha etkili bir şekilde yönetmek ister misiniz? Q-smart Kan Alma ve Laboratuvar Sıramatik Sistemleri, işlem süreçlerinizi optimize etmek ve hastalarınıza en iyi hizmeti sunmak için tasarlanmıştır.

Artık hastalarınızın işlemlerini tek bir bilet numarasıyla hızlandırabilirsiniz. Sekreterlik veya kiosk’tan alınan bu numara, hastanın kaydını yapılır ve laboratuvar veya kan alma bölümünden çağrılmak üzere bekleme alanına alınır. Hastanın numarası laboratuvar bölümüne transfer edilir ve işlem süreci başlar. Transfer edilen bilet, öncelik veya transfer sırasına göre kan alma bölümünden çağrılarak hastanın hizmet akışı, işlem tamamlanana kadar mükemmel bir şekilde yönetilir.

Q-smart Sıramatik Sistemleri, işlem süreçlerinizi hızlandırırken hassasiyeti de unutmaz. Hastalarınıza daha iyi hizmet sunmak ve işlemlerinizi optimize etmek için bugün bizimle iletişime geçin.

Temassız Sıramatik Sistemi

Temassız Sıramatik Sistemi

Günümüzde, dijital dönüşümün getirdiği kolaylıklarla tanışın. Temassız Sıramatik, fiziksel temas ihtiyacını ortadan kaldırarak sıra almanın rahatlığını ve güvenliğini sunar.

İşlem yapmak için tek bir QR kod taramasıyla sıramatik sisteminize hızlıca erişin. Bu temassız erişim, sadece sizin için değil, aynı zamanda çalışanlarınız ve müşterileriniz için de büyük bir kolaylık ve güvence anlamına gelir.

Bireysel kullanıcılardan büyük işletmelere kadar herkes için uygun olan Temassız Sıramatik, sıramatik sistemlerini radikal bir şekilde dönüştürmeyi amaçlıyor. Artık uzun sıra bekleme stresinden kurtulun, değerli zamanınızı daha verimli şekilde kullanın. Temassız Sıramatik’le geleceğin sıramatik sistemlerine bugünden adım atın!”

Restoran Sipariş Sıra Sistemi

Restoran Sipariş Sıra Sistemi Çözümü

Google Play Store’dan uygulamayı ücretsiz indirin, Q-smart WiFi ekranlarıyla veya LCD TV’lerinizle, restoranınızda sıra sistemini hemen kullanmaya başlayın.

Kurulum için hiçbir profesyonel yardıma ihtiyacınız yok. Satın alacağınız Q-smart Wifi ekranın kutusunu açın, adaptörü fişe takın, terminal uygulamasından ekranları bul seçeneğine basın ve anında kullanmaya başlayın.

Google play store’dan indirilebilir. Tüm marka ve modeldeki, android tablet, cep telefonları ile uyumludur. Toplam sipariş gösterimi, işlem süresi, gibi fonksiyonların tamamını kablosuz, mobil telefon veya tabletlerle ağ üzerinden gerçekleştirir.

HES ile entegre Sıramatik Sistemi

HES (Hayat Eve Sığar) Kodu ile Sıra Sistemi Çözümü

Dijitalleşen dünyada, ‘HES’ kodu entegrasyonu sayesinde, sağlığımızı ve güvenliğimizi daha etkin bir şekilde koruyabiliyoruz. HES Kodlu Sıramatik Sistemi, Covid-19 riskini minimuma indirerek bireylerin ve toplulukların korunmasını öncelikli kılar.

Tek bir tıklama veya hızlı bir kare kod taramasıyla ‘HES’ kodunuzu sorgulama yeteneği, sizi ve sevdiklerinizi koruma adına atılan önemli bir adımdır. HES Kodlu Sıramatik Sistemi ile kurum ve organizasyonlarda hizmet almak artık daha güvenceli ve bilinçli bir süreç haline gelmiştir.

HES Kodlu Sıramatik Sistemi, teknolojik gelişmelerle sağlık ve güvenliğimizi birleştirerek sosyal hayatımızı daha sorumlu bir şekilde sürdürmemize yardımcı oluyor. HES kodunuzla sosyal hayata güvenli bir adım atın ve bu yenilikçi sistemin sunduğu avantajları keşfedin.

Scroll to Top