HES kodu ile sıra sistemi

HES koduyla sıra sistemi çözümü

Sağlık Bakanlığından alınan HES kodu ile kurum veya kuruluşlara hizmet almak için giden kişiler, kendilerine ait HES kodlarını sıramatik sistemine girerek veya kare kod okuyucuda okutarak, Covid-19 hastalığı açısından Risksiz olarak yanıtlanmaları halinde kurumdan hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır.

HES kodu sorgulaması sonucu Riskli olarak tanımlanan kişilerin kuruma girişleri ve işlemleri sıra numarası verilmeyerek engellenmekte, kontrollü sosyal hayat kapsamında diğer Risksiz vatandaşların Corona'dan korunmaları sağlanmaktadır.

Temassız sıramatik sistemi

Temassız Sıramatik Sistemi Çözümü

Covid19 salgınıyla birlikte hepimiz temasdan kaçınmaya çalışıyoruz, ancak devam eden günlük yaşantımızda halen bir çok noktaya temas etmek zorunda kalıyoruz.

Geliştirdiğimiz Temassız Sıramatik Sistemiyle, vatandaşlar hizmet almak için ziyaret ettikleri kurum veya kuruluşlarda, sıfır temas ile sıra numarasına alarak, işlemlerini hiçbir şeye temas etmeden gerçekleştirebiliyorlar.

Bulut sıramatik numaratör çözümü

Bulut sıramatik sistemi çözümleri

En yakın elektronik mağazasından herhangi bir Tablet ve Smart TV alın, saniyeler içerisinde sıra sisteminizi kullanmaya başlayın.

Q-smart sıramatik sisteminin tüm özelliklerine sahip olan Q-smart Cloud, internet veya lokal ağda çalışan, ileri güvenlik önlemleri alınmış, güçlü Q-smart sunucuları üzerinde size özel açılan hesaplar üzerinde çalışır. Q-smart Cloud ile anında Android tabletinizi, Ipad veya bilgisayarlarınızı bilet makinesine, gişe/oda ekranlarına, ana yönlendirme ekranlarına veya çağrı terminallerine dönüştürebilirsiniz.

queue management system business intelligence

İş zekası çözümleri

İşletmeniz, çalışanlarınız, donanımlarınız ve müşterileriniz hakkında ne kadar fikre sahipsiniz? Q-smart sıra, performans ve randevu yönetimi sistemi size aradığınız bu soruların somut cevabını vermeye hazır.

Q-smart sıramatik sistemleri ile birlikte sunulan, yapay zeka ile donatılmış sistemlerimizin detaylarını öğrenin.

Sisteminiz çalışırken, siz kahvenizi yudumlayın.

appointment distrubution system

İnternetten online randevu çözümleri

Q-smart bilet makinesi, randevuyu internetten dağıtmaya hazır. (İnternet bağlantısı dışında ek hiç bir talep olmadan).

Bilet makinenizi internete bağlayın ve herhangi ek bir ücret veya hizmet almadan internetten randevu sistemini kullanmaya başlayın.

wireless queue management system

Kablosuz sıramatik sistemi çözümleri

WiFi sıra sistemiyle bilet makinenizi şube içerisine keyfinizce yerleştirin, çağrı terminallerini ister çalışanlarınızın kollarında, ister ceplerinde çalıştırın, isterseniz gişenizi yarın üst kata taşıyın. Tüm bunlar için bir kez bile tadilat yapmayın, kablosuz çalışmanın özgürlüğünü yaşayın.

centralized queue management system

Merkezi sistem çözümleri

Q-smart sıra yönetim sistemi zeki bir merkezi yönetim altyapısına sahiptir. Merkezi raporlama ve yönetim altyapısı ile tüm şubelerinizin yönetimini tek bir merkezden izleyebilir, şube performanslarını takip edebilir, şubelerinizdeki yoğunlukları canlı olarak takip edebilir, istenmeyen durumlar ile ilgili akıllı filtreler girerek, geliştirilen yapay zekanın sisteminizi takip etmesini sağlayabilirsiniz.

Hastane sıramatik sistemi çözümü

HBYS Sıramatik Sistemi Çözümleri

HBYS sistemine entegre çalışan Q-smart Sıramatik Sistemleri ve IPTV Sıra Monitörü, hastanenizde teknolojiyi hayal ettiğiniz gibi kullanmanıza olanak sağlar.

Güçlü entegrasyon seçenekleri, özenle seçilmiş donanım, kendi işletim sistemi, güçlü teknik destek altyapısı ve hastane sektöründeki 15 yıllık tecrübeyle HBYS'nizi sıra problemlerinden arındırmaya hazırız.