Fast Food Sipariş Sıra Sistemi

Q-smart’ın sunduğu devrimsel sipariş sıra sistemi, restoran ve fastfood işletmeleri için tam bir dönüm noktasıdır. Google Play Store üzerinden kolaylıkla indirilebilen bu sıramatik uygulama, Q-smart WiFi sipariş sıra ekranları veya kendi LCD TV’lerinizle mükemmel bir uyum içerisinde çalışır. Restoran sıramatik deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyan bu sistem, kullanıcı dostu arayüzüyle öne çıkar.

Kolay Kurulum

Restoranlar ve fastfood mekanları için tasarlanmış Q-smart WiFi sipariş sıra ekranı, kutusundan çıkar çıkmaz kullanıma hazırdır. Adaptörü fişe takın, terminal uygulamasından sipariş sıra ekranlarını seçin ve sıramatik deneyiminin keyfini sürün.

Geniş Uyumluluk

Sipariş sıra sistemi, Google Play Store’dan tüm marka ve model Android tablet ve cep telefonlarına indirilebilir. Fastfood sıramatik deneyiminizi kablosuz ve mobil cihazlar üzerinden yönetmenize olanak tanır.

Detaylı İşlem Gösterimi

Restoran sıramatik uygulaması, manuel numara çağrısından tekrar çağrıya, toplam sipariş sayısından işlem süresine kadar detaylı işlem gösterimi sağlar. Bu, fastfood işletmeleri için sipariş organizasyonunu kolaylaştırır.

Bilgilendirme Ekranı

Bilgilendirme ekranında toplam sipariş sayısını ve yapılan işlemle ilgili olarak servis süresini görüntüler, kullanıcıyı performansıyla ilgili olarak bilgilendirir.

Sipariş Numarası Seçenekleri

İstediğiniz sipariş numarasını manuel olarak girebilir, sonraki ya da önceki numarayı çağırabilir veya en son çağrılan numarayı tekrar çağırabilirsiniz.

Kolay Kurulum

Kurulum için hiçbir profesyonel yardıma ihtiyacınız yok. Satın alacağınız Q-smart Wifi ekranın veya TV arayüzünün kutusunu açın, adaptörü fişe takın, terminal uygulamasından ekranları bul seçeneğine basın ve anında kullanmaya başlayın.

Android Platformu

Adaptif tasarımıyla tüm Android tabanlı Tablet ve Akıllı Telefonlar ile uyumludur. Ekran boyutları ve karakteristiğine göre düğmeleri ve görselleri cihaza adapte eder, ergonomik kullanım sunar.

Kablosuz Çalışma

Kablosuz ağ üzerinden çalışır. Cep telefonu veya tabletler üzerinden ekranlarla standart wifi ağınız üzerine sorunsuzca mobil çalışır.

Google Playstore Desteği

Google Playstore’dan yüklenir, güncellenir. Uygulama ücretsizdir. Yapılan tüm güncellemelerden ömür boyu yararlanır.

Tek Tuşla Tekrar Çağrı

Eğer bir sipariş numarasını ya da bilet numarasını tekrar hatırlatma ihtiyacı duyarsanız, sisteme tekrar numara girmenize veya karmaşık işlemler yapmanıza gerek kalmaz. Sadece bir dokunuşla, en son çağrılan numarayı hızlıca ve kolaylıkla tekrar çağırabilirsiniz.

API Desteği

Kurumunuza sağlanacak API ile yazılım veya otomasyon uygulamalarınıza kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

Interaktif Bilgilendirme

Ekrandan, günlük işlem ve verilen hizmetlerle ilgili bilgiler görüntüler. Sırada bekleyen olmadığında dinlemeye geçer, bilet alındığı anda siz dokunmadan otomatik olarak uyanır, uyarır.

Scroll to Top