QR Kod ile Temassız Sıramatik: Sıfır Temas, Maksimum Güvenlik

Covid-19 salgını döneminde teması minimize ederek daha güvenli bir hizmet deneyimi sunan Temassız Sıramatik Sistemi, kullanıcıların kare kod aracılığıyla sıra numarası almasına imkan tanıyor.

QR kod teknolojisi sayesinde hızla sıra numarası alın ve temasdan tamamen uzak durun. ‘QR Kod Sıramatik’ özelliği, sizi ve sevdiklerinizi güvende tutarken, bekleme süresini de optimize ediyor.

Özelleştirilebilir ekran tasarımlarını ve dahili RSS hava durumu hizmetlerini deneyimleyerek, hizmet alım sürecinizi bir üst seviyeye taşıyın. Temassız Sıramatik, sadece bir QR kod taramasıyla güvenliğinizi ve konforunuzu garanti eder!

QR Kod Teknolojisi ile Hızlı, Güvenli ve Etkili Sıra Alma Deneyimi

Temassız Sıramatik: Geleceğin Sıra Yönetim Sistemi

Temassız Sıramatik, tek bir QR kod taramasıyla sıra almanızı sağlar. Özelleştirilebilir ekran tasarımı, dahili RSS ve hava durumu hizmetleri ile bekleme süresini daha bilgilendirici hale getirirken, esnek çağrı terminali sayesinde sıra yönetim sürecinizi kolaylaştırır. Fiziksel temas olmaksızın, kurumsal ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilebilen bu sistem ile müşteri memnuniyetini zirveye taşıyın.

Öncelikli Sıra Yönetimi

Tek bir QR kod taramasıyla anında sıra numarası alın. Fiziksel teması ortadan kaldırarak güvenli ve hızlı bir hizmet deneyimi yaşayın.

Özelleştirilebilir Ekran Tasarımı

Kurumsal ihtiyaçlarınıza göre ekranları kişiselleştirin. Arka plan, düğme görselleri, dil seçenekleri ve daha fazlasını özgürce şekillendirin.

Dahili RSS ve Hava Durumu Hizmetleri

Ana ekran üzerinde canlı haber akışı ve hava durumu bilgisi sunarak, bekleme süresini daha bilgilendirici ve eğlenceli hale getirin.

Esnek Çağrı Terminali

Çağırma, transfer, erteleme gibi fonksiyonları barındıran, tüm web tarayıcıları ile uyumlu çağrı terminali sayesinde sıra yönetim sürecinizi kolaylaştırın.

Nasıl Çalışır?


Kare Kodu Okutun: Kurum girişinde bulunan özel bilet alma ekranına ait kare koda telefonunuzla yaklaşın ve kodu okutun. Bu işlemle sıra alma ekranı doğrudan kişisel telefonunuzda açılacak.

İşleminizi Seçin: Açılan ekranda sunulan menüyü kullanarak yaptırmak istediğiniz işlemi seçin. Basit ve anlaşılır bir arayüze sahip olan bu menü sayesinde işlemlerinizi hızla belirleyebilirsiniz.

Kişisel Bilgilerinizi Girin: Güvenceniz için sisteme kayıt yaptırmak adına telefon numarası, TC kimlik numarasının son birkaç hanesi gibi kişisel bilgilerinizin bir kısmı istenir. Verilen bu bilgiler ileri güvenlik önlemleri altında Q-smart sunucularında saklanır.

Numaranızı Takip Edin: Kaydınız tamamlandıktan sonra alınan sıra numarasını ekranlar üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Numaranız çağrıldığında, işlemlerinizi yaptırmak üzere kuruma girin.

Nelerden Oluşur?

Özelleştirilebilir tasarım, yerelleşme

Müşteri bilet arayüzünü dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Farklı dil seçenekleri ekleyebilir, her bir ekran için, arka planı, düğme görsellerini, hizmet adlarını, simgelerini, boyutlarını, yerleşimlerini, görünümlerini kurumsal ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebilirsiniz.

Arka planda resim veya renk seçeneklerinin yanı sıra video kullanabilir, ön planda kullanılan tüm yazı tiplerini, boyutlarını, renklerini değiştirebilirsiniz.

Farklı diller için Lisan ekranları tasarlayabilir, dil seçeneklerine göre sıra alan müşterilerinizi, bu dili konuşan personellerinize yönlendirebilirsiniz.

Ana Yönlendirme Ekranları

Herhangi bir marka Smart TV, Android TV Box, Apple TV, Amazon TV Stick veya bilgisayarı, kısacası internet tarayıcısı olan tüm ürünleri, sıramatik sistemi ana yönlendirme ekranına dönüştürebilirsiniz.

Geleneksel sıramatik sistemlerinde olduğu gibi bilet numarasını görüntüleyebilir, yada müşterilerinizin adını, soyadını, lakabını, araç plakasını veya vergi numarasını ekranlarda görüntüleyebilirsiniz.

Masa, Gişe, Oda Ekranları

İnternet tarayıcıya sahip olan, dilediğiniz donanımı (tablet, PC, Apple TV) sıramatik sistemi personel ekranına dönüştürür.

Standard bir iPad veya Anroid tablet ile müşteri temsilcinizin masasında, monitörünüzü bilgisayarınızın ikincil monitör çıkışına bağlayarak kapı üstü veya duvarda, Smart TV veya Apple TV ile televizyonlarınızda, kısacası dilediğiniz donanımı, istediğiniz noktada, sıramatik sistemi personel ekranı olarak kullanabilirsiniz.

Duyarlı tasarımı sayesinde, kullanılan donanımdan bağımsız olarak, cihazın çözünürlüğünü ve ekran pozisyonunu algılar, içeriğini otomatik olarak optimize eder, size hiçbir iş bırakmaz.

Çağrı Terminalleri

Temassız sıra sistemi, sıraya giren müşterilerinizi çağırmak için dahili Çağrı Terminali yazılımı ile birlikte sunulur.

Çağrı terminali, bulut sunucu üzerinde çalışır ve tüm web tarayıcılar ile uyumludur. Akıllı saat, akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızın web tarayıcısını açarak hesabınıza ait URL adresini girmeniz yeterlidir. Farklı cihaz ve ekranlar için duyarlı tasarlanan sistem, akıllı saatten, dizüstü bilgisayara kadar, bağlanan cihaza göre otomatik olarak adapte olur.

Çağrı terminali yazılımı, çağırma, transfer etme, erteleme, park ve tekrar çağırma fonksiyonlarını yerine getirir. Kullanıcı arayüzünde, çağrılan bilet numarasını, işlem için geçen süreyi ve hizmet almak için bekleyen müşteri sayısı bilgilerini görüntüler.

Scroll to Top