B2 Touch Sıramatik Sistemi

Q-smart B2 Touch Wifi Sıramatik

Q-smart B2 Touch

Yenilikçi kompakt sıramatik sistemimiz, sıra yönetimi ve numaratör ihtiyaçlarınıza endüstriyel standartlarda cevap veriyor. Hem temel masaüstü sıramatik gereksinimlerinizi karşılayan bu sistem, aynı zamanda yeni nesil teknolojik özellikleriyle de dikkat çekiyor.

10.1 inç Kapsitif Dokunmatik Ekran

10.1 inç endüstriyel IPS monitörüyle, -40C/+70C sıcaklık aralığında sorunsuz çalışma kapasitesine sahip. Aynı zamanda, 400mcd ışık gücüyle dış mekanlarda bile net görüntü kalitesi sunar.

Entegre Sıramatik Sistem Özellikleri

Bakım gerektirmeyen endüstriyel termal yazıcı, platform bağımsız web tarayıcı üzerinden sistem yönetimi ve performans raporlama özellikleriyle, sıra yönetimi işlemlerinizde tam kapsamlı bir çözüm sunar.

Kompakt ve Fonksiyonel Tasarım

Masaüstü kullanım için ideal olan bu sıramatik, 18cm x 24cm x 26cm boyutlarında kompakt bir tasarıma sahip. Opsiyonel internetten randevu dağıtımı/yönetimi, kablosuz WiFi ve kablolu Gigabit Ethernet bağlantı seçenekleriyle de kullanıcıya esneklik sağlar.

Sıramatik Sisteminde Kompakt Çözüm

9000+

İşlem Kapasitesi

1000+

Bilet Kapasitesi

50

Gişe Kapasitesi

Bağlantı Seçenekleri

802.11 b/g WiFi ve Gigabit Ethernet seçenekleri ile istediğiniz ağa kolayca bağlanabilirsiniz. Kablosuz ya da kablolu, istediğiniz bağlantı tipini seçerek kesintisiz bir ağ deneyimi yaşayabilirsiniz.

Fonksiyonel Tasarım

Cihazın kompakt tasarımı sayesinde sınırlı alanlarda bile kolaylıkla konumlandırabilirsiniz. Dahili 58mm endüstriyel termal yazıcı ile mürekkep değiştirme ya da kartuş sorunu yaşamadan uzun süre kullanabilirsiniz.

10.1″ Entegre Dokunmatik Ekran

Cihazın 10.1 inç kapasitif dokunmatik ekranı ile hassas ve hızlı bir dokunmatik deneyimi yaşayabilirsiniz. IPS teknolojisi sayesinde her açıdan net ve canlı görüntü kalitesi sunar.

Güçlü Kompakt Donanım

Arm 64 Bit Quad Core CPU ile hızlı ve kesintisiz bir performans elde edersiniz. Broadcom® anakart desteğiyle tüm işlemlerinizde güçlü bir deneyim sağlar.

Q-smart B2 Touch Wifi Sıramatik

Entegre Sıramatik Çözümleri:

Müşteri Deneyiminizi Maksimize Edin

Müşteri Hizmet Ses Kaydı

Kalite standartlarınız gereği personelleriniz ile müşterileriniz arasında geçen görüşmeleri Ses Kayıt Sistemi ile kaydedebilir, bir problem olması halinde, aralarında geçen görüşmeyi dinleyebilirsiniz.

Geniş Dil ve Alfabe Desteği

Sıramatik sistemi, tüm dilleri ve alfabeleri destekler. Bu özellik, farklı bölgelerde veya çok dilli ortamlarda hizmet verirken kullanıcılarınız için kolay ve anlaşılır bir deneyim sunar. Global operasyonlar için ideal bir seçenektir.

Detaylı Raporlama

Platform bağımsız web tarayıcı üzerinden performans raporlarına erişim imkanı sunar. Bu sayede işlemlerinizi ve performansınızı detaylı olarak analiz edebilir, işletmenizin gelişimini yakından takip edebilirsiniz.

Canlı performans raporu

Canlı raporlama ile şubenizin genel durumunu ve servislerin durumlarını, servislerde hizmet almak için bekleyen kişileri, ortalama işlem ve bekleme sürelerini, hizmet vermekte olan personel sayısını canlı olarak izleyebilirsiniz.

Sistem entegrasyonu

SAP veya web servis entegrasyonları ile müşterilerinizin sisteminizle etkileşim kurmasını sağlayabilir, müşterilerinize öncelik verebilir, kurumsal alt yapınızla haberleşmesini sağlayabilirsiniz.

Memnuniyet anketi

Q-smart Poll müşteri memnuniyet anketi sistemi ile entegre edilerek, müşterilerinizin aldıkları hizmeti değerlendirmesini, memnuniyet veya menuniyetsizliklerinin sebeplerini inceleyebilirsiniz.

Dijital Dönüşümde

Sıramatik Sistemlerinde Lider

Firmamızın sunduğu gelişmiş sıramatik hizmetleriyle iş süreçlerinizi optimize edin. Web tabanlı yönetim, etkin performans raporları ve merkezi kontrol mekanizmalarıyla, müşteri deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın. Yenilikçi çözümlerimizle her zaman bir adım önde olun.

Performans Raporları

Geliştirilen web tabanlı personel performans yönetimi ile kurumunuzun verimliliğine katkıda bulunabilir, işçilik maliyetlerinizi tekrar değerlendirebilirsiniz.

Web Tabanlı Yönetim

Web tabanlı yönetim sayesinde, kuyruk yönetimi, sıra yönetimi, reklam yönetimi, operatör yönetimini kolaylıkla bilgisayar veya cep telefonu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İnternetten Randevu

İnternetten randevu (hiç bir ek talep olmaksızın sadece internet bağlantısı ile) vermek için hazır. Sadece internete bağlayarak sıra sisteminize internetten randevu dağıtabilirsiniz.

Merkezi Yönetim

Harita entegrasyonumuz sayesinde tüm şubelerinizi anında görüntüleyin, bekleme sürelerini optimize edin, bilet şablonlarınızı hızla güncelleyin ve kuyruk ayarları ile kullanıcı yetkilerini kişiselleştirin. Şimdi yönetimin gücünü elinize alın!

Scroll to Top