B3 Düğmeli 802.11g Wifi Sıramatik Sistemi

Q-smart B3

Q-smart’ın sunmuş olduğu bu ekonomik mobil sıramatik, bilgisayara ihtiyaç duymadan, özel elektronik donanımı ve dahili WiFi kablosuz ağıyla profesyonel sıra sistemi deneyimi sunar. Tüm sıra yönetimi işlemleriniz için gereken donanımlar entegre edilmiş, kullanıcı dostu bir numaratör sistemidir.

Özel Elektronik Donanım

Gelenekselleşmiş virüs veya işletim sistemi çökme problemlerine son! Q-smart’ın özel tasarlanmış elektronik donanımıyla kesintisiz bir sıramatik deneyimi yaşayın.

Endüstriyel Yazıcı

Mürekkep bitti derdi olmadan, bakım gerektirmeden yıllarca kusursuz çıktı alabileceğiniz endüstriyel tip termal yazıcıya sahip.

Ömür Boyu Garanti

Ömür boyu garantiyle sunulan bilet alma düğmeleri, 2 çekirdekli işlemci ve katı disk teknolojisiyle desteklenerek, tüm zorluklara karşı dayanıklı bir sıra sistemi deneyimi sunar.

Kablosuz, Ekonomik, Hızlı Sıramatik Çözümü

6000+

İşlem Kapasitesi

1000+

Bilet Kapasitesi

50

Gişe Kapasitesi

Kablosuz veya Kablolu

Dahili 802.11g WiFi özelliği sayesinde, ekstra kablo karmaşasına gerek kalmadan tamamen kablosuz bir şekilde ağınıza bağlanır ve mükemmel bir sıramatik deneyimi sunar.

Endüstriyel yazıcı

Kullanılan endüstriyel tip termal yazıcı ile bakım gerektirmeden, mürekkep bitti derdi olmadan yıllarca çıktı alabilirsiniz.

Ömür Boyu Garanti

Özellikle endüstriyel termal yazıcı ve ömür boyu garantili sıra alma düğmeleri sayesinde uzun yıllar boyunca dayanıklılık sunar.

Fonksiyonel Tasarım

Cihazın kompakt tasarımı sayesinde sınırlı alanlarda bile kolaylıkla konumlandırabilirsiniz. Dahili 58mm endüstriyel termal yazıcı ile mürekkep değiştirme ya da kartuş sorunu yaşamadan uzun süre kullanabilirsiniz.

Güçlü Sıramatik Çözümleri:

Sorunsuz Bir Deneyimi Yaşayın

Evrensel Dil Uyumu

Farklı dilleri ve alfabeleri destekleyen bu sıramatik, tüm dünyada sorunsuz bir şekilde çalışarak, geniş bir müşteri yelpazesine hitap eder.

Virüssüz, Sorunsuz Çalışma

Sıra sistemi için özel olarak tasarlanmış elektronik donanımı virüs tehditlerine ve sistem çökmelerine karşı kusursuz bir koruma sunar. Sıramatik deneyiminizi teknik servis ücretleri olmadan yıllarca sorunsuzca sürdürün!

Kolay ve Erişilebilir Yönetim

Platform bağımsız web tarayıcısı üzerinden, her yerden sistemi yönetme ve performans raporlarına erişme imkanı sunar, bu da esneklik ve kolaylık sağlar.

Bilgisayarsız Tasarım

Sadece bilgisayar özellikleriyle değil, daha fazlasıyla donatılmış bu sistem, katı disk teknolojisi sayesinde disk arızaları, bozulmalar veya çökmeler gibi baş ağrılarından tamamen arındırılmıştır. Bilgisayara ihtiyaç duymadan, kesintisiz ve kusursuz bir deneyim sunar!

Kullanıcı Dostu

Kullanıcı dostu sistemi yönetimi tasarımı ile, her seviyede kullanıcı için kolay ve anlaşılır bir deneyim sunar. Web tarayıcısı üzerinden, platform bağımsız olarak sistemi rahatça yönetebilir ve sistem durumuna kolayca erişebilirsiniz.

Entegre Tasarım

Sıra yönetimi için gerekli tüm donanımlar (termal yazıcı, güç dağıtıcısı, interface vb.) sistem içerisinde entegre edilmiştir. Bu da ek cihaz ya da bilgisayara ihtiyaç duymadan hızlı ve pratik bir kullanım sağlar.

Kablosuz Sıramatik Sistemiyle
Geleceği Yakala

Bilgisayara bağlı kalmadan, dahili WiFi ile kablosuz ağınıza sorunsuz bir şekilde bağlanan ve 802.11g WiFi ağınız üzerinde eksiksiz çalışma kapasitesi sunan sıramatik sistemi, işletmenizin sıra yönetimi ihtiyaçlarını modern bir şekilde karşılıyor.

Entegre edilmiş yüksek kaliteli donanımı ve ömür boyu garantili sıra alma düğmeleriyle, hem teknolojiyi hem de dayanıklılığı tek bir pakette sunuyor. Sistemi, platform bağımsız web tarayıcınız üzerinden kolayca yönetin ve günlük 6.000 işlem kapasitesinin keyfini çıkarın!

Scroll to Top