CheckOut Kasa Sıramatik Sistemi

Q-smart CheckOut: Kasa Sıramatik Sisteminin Zirvesi

Q-smart CheckOut

Q-smart CheckOut Cloud, alışveriş merkezlerinden perakende satış yerlerine kadar birçok sektörde müşterilere özel bir kasa sıra sistemi deneyimi sunar. Müşterilerinizi sıradaki kasa için sesli ve görsel olarak yönlendirerek bekleme sürelerini keyifli bir hale getirir.

Özel İşletim Sistemi

Geliştirilmiş Linux tabanlı işletim sistemi sayesinde kasa sıramatik, gelenekselleşmiş teknolojik sorunlardan uzak, stabil bir performans sunar.

Full HD Görüntü

1080p Full HD ekran çıkışı ile kasa sistemi, müşterilere kesintisiz, net ve sesli bildirimler sağlar, böylece hangi kasada sıranın geldiğini kolaylıkla görebilir ve duyabilirler.

Web Tabanlı Yönetim

Yenilikçi kasa sıra sistemi, web tabanlı arayüzüyle kullanıcılara kolaylıkla kasa yönetimi ve performans izleme imkanı sunar, böylece işletmeler müşteri deneyimini en üst seviyede tutar.

Sıramatik Sisteminde Yüksek Kapasite

100000+

İşlem Kapasitesi

254+

Kullanıcı Kapasitesi

50

Gişe Kapasitesi

Müşterileriniz için eğlenceli bekleyiş

Sıra bekleyen müşterilerinize daha keyifli vakit geçirmeleri için sıralarını takip ettikleri ekrandan bilgilendirme mesajları verebilir, reklam yayınlayabilirsiniz.

Sesli anons sistemi

Sırada bekleyen müşterilerinizi, müsait olan kasaya yönlendirmek için sesli anons yapar. Yapılan sesli anons, mağaza anons sistemine bağlanabilir.

Full HD görüntü

1080p Full HD ekran çıkışı ile ana panel kullanımına gerek kalmadan, Full HD TV veya monitörler üzerinden sıradaki kasayı görsel ve sesli olarak (ses içeriği kişiselleştirilebilir) görüntüler

Web tabanlı yönetim

Yenilenen web tabanlı sistem yönetimi arayüzünden, kullanıcılarınızın görev ve yetkilerini veya kuyrukları istediğiniz yerden, istediğiniz ortamdan düzenleyebilirsiniz

Entegre Sıramatik Çözümleri:

Müşteri Deneyiminizi Maksimize Edin

Bilgisayarsız Tasarım

Bilgisayar kullanmadan, bilgisayar kabiliyetleriyle donatılan sistem, kullanılan katı disk teknolojisiyle, disk bozulması, çökmesi vb. gibi olası disk arızalarını ortadan kaldırmıştır

Özel işletim Sistemi

Özel tasarlanmış işletim sistemi ile virüs bulaşması veya işletim sisteminin çökmesi gibi gelenekselleşmiş problemler onun için söz konusu değil

Kapasite genişletme

Sınırsız sayıda ekran, terminal veya ana ekran ekleyebilir, LCD TV veya led seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Dilediğiniz anda sisteminizi dilediğiniz kapasiteye genişletilebilirsiniz.

Canlı performans raporu

Canlı raporlama ile şubenizin genel durumunu ve servislerin durumlarını, ortalama işlem sürelerini, hizmet vermekte olan personel sayısını canlı olarak izleyebilirsiniz.

Sistem entegrasyonu

SAP veya web servis entegrasyonları ile müşterilerinizin sisteminizle etkileşim kurmasını sağlayabilir, müşterilerinize öncelik verebilir, kurumsal alt yapınızla haberleşmesini sağlayabilirsiniz.

Memnuniyet anketi

Q-smart Poll müşteri memnuniyet anketi sistemi ile entegre edilerek, müşterilerinizin aldıkları hizmeti değerlendirmesini, memnuniyet veya menuniyetsizliklerinin sebeplerini inceleyebilirsiniz.

Q-smart CheckOut
Teknoloji ile Sıradaki Müşteriye Seslenin

Q-smart CheckOut Cloud, alışveriş merkezlerinden perakende satış yerlerine kadar her yerde, sıradaki müşterinizi daha profesyonel ve etkili bir şekilde çağırmanızı sağlar.

Teknolojik mimarisi ve bilgisayardan bağımsız tasarımı ile kasa sıra yönetiminde devrim yaratır. Dahili WiFi ile kablosuz ağınıza sorunsuz bir şekilde bağlanarak, 802.11g WiFi ağınız üzerinde kablosuz çalışma olanağı sunar.

Müşteri memnuniyetini artırmak ve operasyonel verimliliği maksimize etmek için ideal bir çözümdür.

Scroll to Top