E3 Refleks Duvar Tipi Dokunmatik Sıramatik Sistemi

Q-smart E3 Refleks W

Teknoloji ve tasarımın mükemmel birleşimiyle sunulan sıramatik, duvara montaj kolaylığıyla profesyonel sıra sistemlerinde standartları belirliyor. Kablo karmaşasına son veren kablosuz bağlantı seçenekleri, ergonomik tasarımı ve gelişmiş özellikleriyle sıra yönetiminde devrim yaratıyor.

Kolay Montaj

Standart LCD TV aparatı sayesinde, numaratör ve sıra sistemlerinizi duvara kolayca monte edebilir, mekanınızda daha fazla yer açabilirsiniz.

Endüstriyel Kalitede Termal Yazıcı

Bakım gerektirmeyen, 50.000km basım kapasitesiyle sürekli ve kesintisiz hizmet. 1 milyon kesim garantisiyle numaratör işlemlerinizde aksamaya izin vermeyin.

Kablosuz Çalışma Deneyimi

Entegre WiFi (IEEE 802.11) ile kablo bağlantısına gerek kalmadan, sıramatik sisteminizi kesintisiz ve hızlı bir şekilde kullanın. Sıra yönetiminizi daha da pratikleştirin.

Sıramatik Sisteminde Ergonomik Çözüm

9000+

İşlem Kapasitesi

1000+

Bilet Kapasitesi

50

Gişe Kapasitesi

Renk seçenekleri

Dilediğiniz renk kombinasyonları ve ön panel uygulamaları ile sisteminizi kişiselleştirebilirsiniz.

Endüstriyel yazıcı

Ömür boyu sürecek olan bu deneyimde, endüstriyel bıçak ve mekanizma sayesinde kağıtlarınız hiç sıkışmadan, bıçaklarınız asla bozulmadan, kesintisiz ve hatasız bir performansla baskı alın.

19″ Dokunmatik Ekran

19 inç, üstün kızılötesi dokunmatik ekran (4096px) teknolojisiyle donatılan sistem, kalibrasyon gerektirmeden, hassasiyet kaybı olmadan yıllarca kusursuz çalışır.

LCD TV Aparatıyla Montaj

Ergonomik tasarımı sayesinde, standart LCD TV duvar montaj aparatlarıyla duvara monte ederek kullanabilirsiniz. Hareketli aparatlar ile dilediğiniz yöne çevirebilirsiniz.

Entegre Sıramatik Çözümleri:

Müşteri Deneyiminizi Maksimize Edin

Kablosuz Sıramatik Deneyimi

Sıramatik sisteminiz, entegre WiFi özelliği sayesinde kablo karmaşasına son veriyor. Tadilata gerek kalmadan, sadece saniyeler içinde WiFi ağınıza bağlanarak sıra sistemi deneyiminizi hemen başlatın!

Virüssüz, Sorunsuz Çalışma

Sıra sistemi için özel olarak tasarlanmış işletim sistemi, virüs tehditlerine ve sistem çökmelerine karşı kusursuz bir koruma sunar. Sıramatik deneyiminizi teknik servis ücretleri olmadan yıllarca sorunsuzca sürdürün!

Geniş Dil ve Alfabe Desteği

Sıramatik sistemi, tüm dilleri ve alfabeleri destekler. Bu özellik, farklı bölgelerde veya çok dilli ortamlarda hizmet verirken kullanıcılarınız için kolay ve anlaşılır bir deneyim sunar. Global operasyonlar için ideal bir seçenektir.

Canlı performans raporu

Canlı raporlama ile şubenizin genel durumunu ve servislerin durumlarını, servislerde hizmet almak için bekleyen kişileri, ortalama işlem ve bekleme sürelerini, hizmet vermekte olan personel sayısını canlı olarak izleyebilirsiniz.

Sistem entegrasyonu

SAP veya web servis entegrasyonları ile müşterilerinizin sisteminizle etkileşim kurmasını sağlayabilir, müşterilerinize öncelik verebilir, kurumsal alt yapınızla haberleşmesini sağlayabilirsiniz.

Memnuniyet anketi

Q-smart Poll müşteri memnuniyet anketi sistemi ile entegre edilerek, müşterilerinizin aldıkları hizmeti değerlendirmesini, memnuniyet veya menuniyetsizliklerinin sebeplerini inceleyebilirsiniz.

Dijital Dönüşümde

Sıramatik Sistemlerinde Lider

Firmamızın sunduğu gelişmiş sıramatik hizmetleriyle iş süreçlerinizi optimize edin. Web tabanlı yönetim, etkin performans raporları ve merkezi kontrol mekanizmalarıyla, müşteri deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın. Yenilikçi çözümlerimizle her zaman bir adım önde olun.

Performans Raporları

Geliştirilen web tabanlı personel performans yönetimi ile kurumunuzun verimliliğine katkıda bulunabilir, işçilik maliyetlerinizi tekrar değerlendirebilirsiniz.

Web Tabanlı Yönetim

Web tabanlı yönetim sayesinde, kuyruk yönetimi, sıra yönetimi, reklam yönetimi, operatör yönetimini kolaylıkla bilgisayar veya cep telefonu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İnternetten Randevu

İnternetten randevu (hiç bir ek talep olmaksızın sadece internet bağlantısı ile) vermek için hazır. Sadece internete bağlayarak sıra sisteminize internetten randevu dağıtabilirsiniz.

Merkezi Yönetim

Harita entegrasyonumuz sayesinde tüm şubelerinizi anında görüntüleyin, bekleme sürelerini optimize edin, bilet şablonlarınızı hızla güncelleyin ve kuyruk ayarları ile kullanıcı yetkilerini kişiselleştirin. Şimdi yönetimin gücünü elinize alın!

Scroll to Top