E3 Refleks S Dokunmatik Sıramatik Sistemi

dokunmatik sıramatik sistemi

Q-smart E3 Refleks S

Estetik ve fonksiyonelliği bir araya getiren 19″ dokunmatik ekranlı kiosk sıramatik, hem görsel hem de teknolojik olarak sıra yönetimi deneyiminizi bir üst seviyeye taşır. Kurumsal imajınıza mükemmel bir uyum sağlaması için dilediğiniz gibi kişiselleştirilebilir. Güçlü 4 çekirdekli işlemcisi, Linux işletim sistemi ve entegre donanımlarıyla, işlemlerinizi hızlı, güvenli ve verimli bir şekilde gerçekleştirir.

Özgün İşletim Sistemi

Q-smart’ın özel geliştirdiği işletim sistemi ile kiosk sıramatik performansınızı maksimize edin ve sıra sistemlerinde sorunsuz bir deneyim sunun.

Endüstriyel Kalitede Termal Yazıcı

Bakım gerektirmeyen, 50.000km basım kapasitesiyle sürekli ve kesintisiz hizmetin tadını çıkarın. 1 milyon kesim garantisiyle işlerinizde aksamaya izin vermeyin.

Kablosuz ve Kablolu Bağlantı Seçenekleri

Entegre edilmiş WiFi ile kablosuz bağlantı deneyimi sunan kiosk sıramatik, aynı zamanda Gigabit Ethernet ile kablolu ağlara da bağlanabilmektedir. Sıra yönetimi ve numaratör işlemlerinizi esnek ve hızlı bir şekilde gerçekleştirin.

Sıramatik Sisteminde Estetik Çözüm

9000+

İşlem Kapasitesi

1000+

Bilet Kapasitesi

50

Gişe Kapasitesi

Renk seçenekleri

Dilediğiniz renk kombinasyonları ve ön panel uygulamaları ile sisteminizi kişiselleştirebilirsiniz.

Endüstriyel yazıcı

Kullanılan endüstriyel tip termal yazıcı ile bakım gerektirmeden, mürekkep bitti derdi olmadan yıllarca çıktı alabilirsiniz.

19″ Dokunmatik Ekran

19 inç, üstün kızılötesi dokunmatik ekran (4096px) teknolojisiyle donatılan sistem, kalibrasyon gerektirmeden, hassasiyet kaybı olmadan yıllarca kusursuz çalışır.

Vandal Proof Ekran

Ultra üstün çözünürlüğe sahip Kızılötesi (IR) dokunmatik ekran, yüksek hassasiyetiyle kalem ucunu dahi hissedebilir. Kasıtlı zarar verme eylemlerine karşı dirençlidir. Mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunar.

Sıramatik sistemi kiosk ekran

Entegre Sıramatik Çözümleri:

Müşteri Deneyiminizi Maksimize Edin

Müşteri Hizmet Ses Kaydı

Kalite standartlarınız gereği personelleriniz ile müşterileriniz arasında geçen görüşmeleri Ses Kayıt Sistemi ile kaydedebilir, bir problem olması halinde, aralarında geçen görüşmeyi dinleyebilirsiniz.

Geniş Dil ve Alfabe Desteği

Sıramatik sistemi, tüm dilleri ve alfabeleri destekler. Bu özellik, farklı bölgelerde veya çok dilli ortamlarda hizmet verirken kullanıcılarınız için kolay ve anlaşılır bir deneyim sunar. Global operasyonlar için ideal bir seçenektir.

Detaylı Raporlama

Platform bağımsız web tarayıcı üzerinden performans raporlarına erişim imkanı sunar. Bu sayede işlemlerinizi ve performansınızı detaylı olarak analiz edebilir, işletmenizin gelişimini yakından takip edebilirsiniz.

Canlı performans raporu

Canlı raporlama ile şubenizin genel durumunu ve servislerin durumlarını, servislerde hizmet almak için bekleyen kişileri, ortalama işlem ve bekleme sürelerini, hizmet vermekte olan personel sayısını canlı olarak izleyebilirsiniz.

Sistem entegrasyonu

SAP veya web servis entegrasyonları ile müşterilerinizin sisteminizle etkileşim kurmasını sağlayabilir, müşterilerinize öncelik verebilir, kurumsal alt yapınızla haberleşmesini sağlayabilirsiniz.

Memnuniyet anketi

Q-smart Poll müşteri memnuniyet anketi sistemi ile entegre edilerek, müşterilerinizin aldıkları hizmeti değerlendirmesini, memnuniyet veya menuniyetsizliklerinin sebeplerini inceleyebilirsiniz.

Dijital Dönüşümde

Sıramatik Sistemlerinde Lider

Firmamızın sunduğu gelişmiş sıramatik hizmetleriyle iş süreçlerinizi optimize edin. Web tabanlı yönetim, etkin performans raporları ve merkezi kontrol mekanizmalarıyla, müşteri deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın. Yenilikçi çözümlerimizle her zaman bir adım önde olun.

Performans Raporları

Geliştirilen web tabanlı personel performans yönetimi ile kurumunuzun verimliliğine katkıda bulunabilir, işçilik maliyetlerinizi tekrar değerlendirebilirsiniz.

Web Tabanlı Yönetim

Web tabanlı yönetim sayesinde, kuyruk yönetimi, sıra yönetimi, reklam yönetimi, operatör yönetimini kolaylıkla bilgisayar veya cep telefonu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İnternetten Randevu

İnternetten randevu (hiç bir ek talep olmaksızın sadece internet bağlantısı ile) vermek için hazır. Sadece internete bağlayarak sıra sisteminize internetten randevu dağıtabilirsiniz.

Merkezi Yönetim

Harita entegrasyonumuz sayesinde tüm şubelerinizi anında görüntüleyin, bekleme sürelerini optimize edin, bilet şablonlarınızı hızla güncelleyin ve kuyruk ayarları ile kullanıcı yetkilerini kişiselleştirin. Şimdi yönetimin gücünü elinize alın!

Scroll to Top