T Serisi Sıramatik Sistemi

Q-smart’ın İnovatif Sıra Sistemi: Android’in Gücüyle Entegre Numaratör Çözümü

Q-smart T

Samsung 9.6 inç android tablet ve özel üretim standlarıyla, Q-smart, sıra sistemi yönetiminin yanı sıra performans ve online randevu işlevleriyle Dünya’nın en ekonomik sıramatik çözümünü sunmaktadır.

Android İle Özgür Kullanım

Q-smart T sıramatik sistemi, 9.6 inç Samsung tablet ile sunulmakta olup, Android 4.2 üzeri tüm tabletlerle uyumlu ve kişisel tercihlere göre özelleştirilebilir.

Tak Çalıştır Özelliği

Kullanıcı dostu Q-smart T, uzmanlık gerektirmeden hızla kurulum ve çalıştırma imkanı sunar. Web tarayıcısı üzerinden anında sıra sistemi yönetimi sağlar.

Sarf Malzemesiz Çalışma

Geleneksel sıramatik sistemlerin aksine, Q-smart T numaratör sistemi ile sarf malzeme tüketmeden sanal bilet üretimi yapabilir veya müşterilere direkt sıra numarası dağıtabilirsiniz.

Sıramatik Sisteminde Inovatif Çözüm

3000+

İşlem Kapasitesi

99

Kuyruk Kapasitesi

254+

Gişe Kapasitesi

Standı montajlayın

Standı paket ile birlikte gönderilen birkaç vida yardımıyla yüzeye montajlayın.

Tableti yerleştirin

Uygulamayı Play Store’dan indirin, URL adresini mini sunucunuzun IP adresi olarak belirleyin ve basitçe standa yerleştirin.

Sistemi kullanın

Mini sunucunuzu TV’nize bağlayın ve sisteminizi kullanmaya başlayın.

Android ile özgür kullanım

Sistem 9.6 inç Samsung tablet ile birlikte sunulmaktadır. Android 4.2 üzeri tüm tabletler ile uyumludur. Tercihiniz halinde tablet seçeneği dilediğiniz boyut ve markada tablet ile değiştirilebilir.

Tak-Çalıştır

Tablet standı duvara basitçe montajlanır. Tablet’e Q-smart Fullscreen Browser uygulaması Play Store’dan yüklenir ve çalışır. Uzman personel tarafından montaj gerektirmez.

Sarf malzemesiz

Geleneksel sıramatik sistemlerinde olduğu gibi müşterilerinize sıra numarası dağıtabilir yada isim, vergi no, telefon numarasının son 4 hanesi gibi bir müşteri bilgisi ile sanal bilet üretebilirsiniz. Hiçbir sarf malzeme tüketmez.

HDMI çıkışı ile ana ekran

Sistemin üzerindeki dahili HDMI çıkışı ana ekran olarak kullanılabilir. Dilediğiniz TV’yi anında müşteri yönlendirme ekranı olarak kullanabilirsiniz.

Entegre Sıramatik Çözümleri:

Müşteri Deneyiminizi Maksimize Edin

Sesli Anons

Sıradaki biletin çağrılması esnasında sesli uyarı melodisi kullanımı seçilebilir. Yada bilet numarasını ve yönlendireceğiniz gişeyi sesli anons ile dinletebilirsiniz.

Internet Tarayıcılarda Çalışma

Sistem dahili Cloud bilet çağrı terminali ile birlikte sunulur. Personelin bilgisayarına hiçbir yazılım kurmadan, internet tarayıcısı üzerinden, sadece 80.portu kullanarak çalışır. Özel ayar gerektirmez. 

Tek Tuşla Yedekleme

Sistemizini dilediğiniz zaman sadece tek tıklamayla yedekleyebilir, oluşturduğunuz yedekleri bilgisayarınıza indirebilir, önceden aldığınız bir tarihe tek tıklamayla dönebilirsiniz.

Canlı performans raporu

Canlı raporlama ile şubenizin genel durumunu ve servislerin durumlarını, servislerde hizmet almak için bekleyen kişileri, ortalama işlem ve bekleme sürelerini, hizmet vermekte olan personel sayısını canlı olarak izleyebilirsiniz.

Sistem entegrasyonu

SAP veya web servis entegrasyonları ile müşterilerinizin sisteminizle etkileşim kurmasını sağlayabilir, müşterilerinize öncelik verebilir, kurumsal alt yapınızla haberleşmesini sağlayabilirsiniz.

Memnuniyet anketi

Q-smart Poll müşteri memnuniyet anketi sistemi ile entegre edilerek, müşterilerinizin aldıkları hizmeti değerlendirmesini, memnuniyet veya menuniyetsizliklerinin sebeplerini inceleyebilirsiniz.

Dijital Dönüşümde

Sıramatik Sistemlerinde Lider

Firmamızın sunduğu gelişmiş sıramatik hizmetleriyle iş süreçlerinizi optimize edin. Web tabanlı yönetim, etkin performans raporları ve merkezi kontrol mekanizmalarıyla, müşteri deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın. Yenilikçi çözümlerimizle her zaman bir adım önde olun.

Performans Raporları

Geliştirilen web tabanlı personel performans yönetimi ile kurumunuzun verimliliğine katkıda bulunabilir, işçilik maliyetlerinizi tekrar değerlendirebilirsiniz.

Web Tabanlı Yönetim

Web tabanlı yönetim sayesinde, kuyruk yönetimi, sıra yönetimi, reklam yönetimi, operatör yönetimini kolaylıkla bilgisayar veya cep telefonu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İnternetten Randevu

İnternetten randevu (hiç bir ek talep olmaksızın sadece internet bağlantısı ile) vermek için hazır. Sadece internete bağlayarak sıra sisteminize internetten randevu dağıtabilirsiniz.

Merkezi Yönetim

Harita entegrasyonumuz sayesinde tüm şubelerinizi anında görüntüleyin, bekleme sürelerini optimize edin, bilet şablonlarınızı hızla güncelleyin ve kuyruk ayarları ile kullanıcı yetkilerini kişiselleştirin. Şimdi yönetimin gücünü elinize alın!

Scroll to Top