Bulut Sıramatik Sistemi Çözümü

PDF olarak görüntüle

qsmart cloud queue management

Dünya gelişiyor, işletmeniz gelişiyor, sıra sisteminiz neden sabit kalsın?

Marka bağımlılığı olmayan yeni nesil sıra sistemiyle, istediğiniz donanımı alarak sisteminize ekleyebilir, ihtiyaçlarınıza göre sisteminizi istediğiniz zaman genişletebilirsiniz.

En yakın elektronik mağazasından herhangi bir Tablet ve Smart TV alın, saniyeler içerisinde sıra sisteminizi kullanmaya başlayın.

Eğer bir sıra sistemine sahipseniz, Cloud Sıramatik Sistemi hesabı açın ve hiçbir bağımlılık olmadan bulutların üzerine taşının.

Aylık 39$'dan başlayan fiyatlarla.

Nasıl çalışır?

Q-smart sıramatik sisteminin tüm özelliklerine sahip olan Q-smart Cloud, internet veya lokal ağda çalışan, ileri güvenlik önlemleri alınmış, güçlü Q-smart sunucuları üzerinde size özel açılan hesaplar üzerinde çalışır.

Q-smart Cloud hesabınız kayıt işleminizin ardından saniyeler içerisinde hazırlanır. Cloud hesabınızla, bilet makinesi, gişe/oda ekranı veya ana yönlendirme ekranı URL adreslerinize ulaşabilirsiniz. Bu URL adresleri ile anında Android tabletinizi, Ipad veya bilgisayarlarınızı bilet makinesine, gişe/oda ekranlarına, ana yönlendirme ekranlarına veya çağrı terminallerine dönüştürebilirsiniz.

qsmart-cloud-topology
cloud queue management ticket dispenser

Cloud Bilet Makinesi

Herhangi bir Android Tableti veya Ipad'i sıramatik sistemi bilet makinesi olarak veya eski sıramatik sisteminizin dokunmatik kiosk'unu marka bağımlılığınız olmadan, yeni bulut sıra sistemi olarak kullanabilirsiniz.

Müşterilerinizin cep telefonu numaraları ile bilet baskısı yerine SMS ile bilet numarasını gönderebilir, sırası geldiğinde SMS ile çağırabilirsiniz.

Biletsiz kullanım için, SMS seçeneğinin yanı sıra, müşterilerinizin isimlerini girmelerini isteyerek, bilet numarası olmadan, müşterilerinizin adları ile onları çağırabilirsiniz.

Biletsiz kullanım

Geleneksel sıramatik sistemlerinde olduğu gibi müşterilerinize sıra numarası dağıtabilir yada SMS ile veya isim, vergi no, soyisim gibi bir müşteri bilgisi ile sıra yönetim sistemine dahil edebilirsiniz.

Müşterileriniz almak istedikleri hizmeti ekrandan seçtikten sonra, adını, soyadını, lakabını, araç plakasını veya vergi numarasını ekrana girerek, fiziksel bir bilet baskısına gerek kalmadan sıraya girebilir, girdikleri bu bilgiyi ana ekranlar ve gişe ekranlarından takip ederek, işlemlerini yaptırmak üzere çağrılabilirler.

cloud queue ticket by name
cloud queue management system multi language

Özelleştirilebilir tasarım, yerelleşme

Müşteri bilet arayüzünü dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Farklı dil seçenekleri ekleyebilir, her bir ekran için, arka planı, düğme görsellerini, hizmet adlarını, simgelerini, boyutlarını, yerleşimlerini, görünümlerini kurumsal ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebilirsiniz.

Arka planda resim veya renk seçeneklerinin yanı sıra video kullanabilir, ön planda kullanılan tüm yazı tiplerini, boyutlarını, renklerini değiştirebilirsiniz.

Farklı diller için Lisan ekranları tasarlayabilir, dil seçeneklerine göre sıra alan müşterilerinizi, bu dili konuşan personellerinize yönlendirebilirsiniz.

Cloud Yönlendirme Ekranları

Herhangi bir marka Smart TV, Android TV Box, Apple TV, Amazon TV Stick veya bilgisayarı, kısacası internet tarayıcısı olan tüm ürünleri, sıramatik sistemi ana yönlendirme ekranına dönüştürebilirsiniz.

Geleneksel sıramatik sistemlerinde olduğu gibi bilet numarasını görüntüleyebilir, yada müşterilerinizin adını, soyadını, lakabını, araç plakasını veya vergi numarasını ekranlarda görüntüleyebilirsiniz.

cloud queue management system multi language
bulut siramatik sistemi smart tv

Duyarlı tasarım

İster Smart TV, ister android tablet, ister iPad kullanın, duyarlı tasarımı sayesinde Cloud yönlendirmek ekranınız kullandığınız donanıma göre otomatik adapte olur, hiçbir ek ayar yapmanıza gerek kalmaz. Böylelikle hiçbir marka bağımlılığı olmadan, internet tarayıcısı olan tüm ürünlerde özgürce kullanılabilir.

Yatay veya Dikey oryantasyonu tanıyan tasarım, cihazınızın konumuna göre içeriğini otomatik olarak yerleştirir. Çalıştığı donanımın çözünürlüğünden bağımsız olarak, VGA veya Ultra HD fark etmeksizin, optimum görüntüyü elde eder.

Canlı RSS servisleri, Hava durumu

Bulut sıramatik sistemi ana ekranı, dahili RSS ve hava durumu hizmetleri ile birlikte sunulur.

Canlı haberler: Özelleştirilebilen RSS servisleri ile dilediğiniz RSS sağlayıcısından, istediğiniz URL adresini kopyalayın, sisteme yapıştırın ve kaydedin. Sistem otomatik olarak sağlayıcınıza erişir, kaynaklardan bir haber seçer ve anında görüntülemeye başlar.

Hava durumu, lisan ve lokasyon: Ana ekran, cloud sunucunuza bağlandığı anda lokasyon bilgisini elde eder. Elde edilen lokasyon bilgisi ile konuşulan dili, hava durumunu, lokasyon bilgisini üretir ve istediğiniz doğrultusunda ekranda yayınlar.

siramatik sistemi ana ekran rss ve hava durumu
bulut kablosuz sıra sistemi masa tablet ekranı

Cloud Masa, Gişe, Oda Ekranları

İnternet tarayıcıya sahip olan, dilediğiniz donanımı (tablet, PC, Apple TV) sıramatik sistemi personel ekranına dönüştürür.

Standard bir iPad veya Anroid tablet ile müşteri temsilcinizin masasında, monitörünüzü bilgisayarınızın ikincil monitör çıkışına bağlayarak kapı üstü veya duvarda, Smart TV veya Apple TV ile televizyonlarınızda, kısacası dilediğiniz donanımı, istediğiniz noktada, sıramatik sistemi personel ekranı olarak kullanabilirsiniz.

Duyarlı tasarımı sayesinde, kullanılan donanımdan bağımsız olarak, cihazın çözünürlüğünü ve ekran pozisyonunu algılar, içeriğini otomatik olarak optimize eder, size hiçbir iş bırakmaz.

Kişiselleştirme

Gişe ekranını dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Çalışan personelin kimlik bilgileri, pozisyonu, gişe numarası metni ve büyüklüğü, bilet numarası metni ve büyüklüğü, yazı tipleri, renkleri, boyutları, biçimleri, arka plan görseli renk, resim veya video olarak seçilebilmektedir.

Geleneksel sıra sistemlerinde olduğu gibi çağrılan bilet numarasını görüntüleyebilmenin yanı sıra, çağrılan kişinin adı, soyadı, vergi numarası...gibi bilgiler kullanılarak da sıradaki kişier çağrılabilmektedir.

Sıradaki biletin çağrılması esnasında sesli uyarı melodisi kullanımı seçilebilir olup, kullanılacak melodi tamamen sizin istediğiniz bir ses dosyası olarak kullanılabilmektedir.

bulut sıra sistemi tablet ekran responsive
bulut sıra sistemi numara çağırma uygulaması

Cloud Çağrı Terminalleri

Cloud sıra sistemi, sıraya giren müşterilerinizi çağırmak için dahili Cloud Terminal ile birlikte sunulur.

Cloud çağrı terminali, bulut sunucu üzerinde çalışır ve tüm web tarayıcılar ile uyumludur. Akıllı saat, akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızın web tarayıcısını açarak hesabınıza ait URL adresini girmeniz yeterlidir. Farklı cihaz ve ekranlar için duyarlı tasarlanan sistem, akıllı saatten, dizüstü bilgisayara kadar, bağlanan cihaza göre otomatik olarak adapte olur.

Cloud çağrı terminali, çağırma, transfer etme, erteleme, park ve tekrar çağırma fonksiyonlarını yerine getirir. Kullanıcı arayüzünde, çağrılan bilet numarasını, işlem için geçen süreyi ve hizmet almak için bekleyen müşteri sayısı bilgilerini görüntüler.

İnternetten Randevu Dağıtımı, Yönetimi

Cloud sıra sistemi, internetten randevu dağıtımını ve yönetimini sağlayan Online Randevu Uygulaması ile birlikte sunulur.

Randevu sürelerini, çalışma saatlerini, randevuların çalışma günlerini yönetebilir, randevu almak için kullanılan web sayfasını dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

Q-smart online randevu sistemi kullanıcı dostu bir yönetim arayüzüne sahiptir. Opera, Safari, Chrome veya Firefox gibi, mobil veya masaüstü tüm internet tarayıcılarından randevularınızı yönetir.

Detaylı bilgi için Intenetten randevu çözümünü inceleyebilirsiniz.

bulur sıra sistemi internetten randevu sistemi