Masaüstü Bilet Çağrı Terminali

Q-smart’ın sıramatik sistemleriniz için tasarladığı masaüstü bilet çağırma terminali, modüler tasarımı ve fonksiyonel özellikleriyle kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunar. Hem kablolu hem de kablosuz iletişim seçenekleriyle, estetik ve pratik bir çözüm sağlar.

Kablolu & Kablosuz Haberleşme

WiFi IEEE 802.b/g/n kablosuz haberleşme teknolojisi sayesinde esnek konumlandırma imkanı bulabilirsiniz. RS485 ile ise 1200m’ye kadar kablolu haberleşme olanağı sunar.

Fonksiyonel Kullanım

5 tuşlu tasarımıyla, çağırma, tekrar çağrı ve paslama gibi işlevlere kolaylıkla erişebilir; bekleyen bilet sayısını ve çağrılan bilet için işlem süresini LCD ekranında görebilirsiniz.

Esnek ve Modüler Tasarım

Masaüstünüzde şık bir görünüm sağlar. Çift soketli tasarımı ve kaskat bağlantı mimarisiyle, sıramatik sıra sistemlerinize mükemmel bir entegrasyon sağlar.

Sıramatik Sisteminde Kompakt Çözüm

1200m

Haberleşme

300m

Kablosuz Haberleşme

5

Fonksiyon

1200m Haberleşme

Geliştirilmiş üstün haberleşme algoritması sayesinde, RS485 haberleşme ağı üzerinden, farklı topolojilerde, 1200 metre uzaklıkta çalıştırabilirsiniz.

802.11 Wifi

Standart WiFi sistemlerle entegre olarak kablosuz çalışabilir. Standart WiFi tüm ürünlerle sadece tek bağlantı noktası üzerinden 300 metre mesafede kusursuz kablosuz çalışma deneyimi sunar.

İşlem Süresi Gösterimi

LCD Bilgilendirme ekranında, bilet çağrıldıktan sonra geçen zamanı, işlem süresini görüntüler. Kullanıcıların işlem performanslarını izlemelerine yardımcı olur.

Bekleyen Bilet Sayısı Gösterimi

Bilgilendirme ekranında kullanıcı için bekleyen kişi (bilet) sayısını anlık görüntüler. Sırada bekleyen kişiler ve yoğunluğu takip etmeye yardımcı olur.

API Desteği

Kurumunuza sağlanacak API ile yazılım veya otomasyon uygulamalarınıza kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

Montaj Seçenekleri

Sadece 200ma akımla çalışma, sadece 0.24W güç tüketimi. Paralel veya seri kablolama ile çalışma, tüm bağlantı topolojileri destekleme ve bu sayede kolay montaj.

Scroll to Top