Sanal Bilet Çağrı Terminali

Q-smart’ın sunduğu evrensel erişimli sıramatik bilet çağırma terminali, tüm platformlarda (Windows, Linux, macOS) sorunsuz bir performans sunar. Bağımsız çalışabilme kabiliyeti, kullanıcıların sıra sistemi içerisinde efektif ve etkili bir şekilde işlem yapmasına olanak tanır.

Evrensel İşletim Sistemi Uyumu

Q-smart sıramatik sistemi, Windows’tan Linux’a, macOS’a kadar geniş bir yelpazede destek sunar. Popüler tüm sürüm ve dağıtımlarla uyum içerisinde çalışarak, sıra sistemi ihtiyaçlarınız için kesintisiz bir deneyim sağlar.

Detaylı ve Etkileşimli Bilgilendirme

Bekleyen bilet sayısından işlem süresine, interaktif bilgilendirmeden sesli uyarılara kadar, Q-smart sıramatik sistemi, kullanıcıyı her adımda bilgilendirir ve yönlendirir. Böylece, kullanıcılar sıra yönetiminde maksimum verimliliği elde eder.

USB operatör ekranı kullanımı

Dizüstü bilgisayarlarda herhangi bir kablolama ihtiyacı olmadan USB gişe göstergesi desteği sayesinde, gişe ekranınızı kolaylıkla taşıyabilme özgürlüğüne sahipsiniz. Bu özellik, ek bir kablolama gereksinimi olmaksızın esnek ve pratik kullanım imkanı sunar.

Küçük Pencere Desteği

Küçük pencere seçeğiyle, ekranda yer kaplamadan sadece bilet numarasını ve çağırma düğmesini görüntüleyebilir, bilgisayarınızın masaüstünde simge boyutunda istediğiniz konuma taşıyabilirsiniz.

Bilet Numarası Transferi

Eğer işlem birden fazla adımdan oluşuyorsa, terminalde çağrılan bir bilet numarası diğer bir gişeye veya gruba kolayca aktarılabilir. Bu aktarım esnasında öncelik tercihi yapabilirsiniz; aktarılan biletin hemen çağrılması veya sıranın sonuna eklenmesini seçebilirsiniz.

Bilet Takibi

Bilgilendirme ekranında, bekleyen bilet sayısı, geçmiş çağrılar ve sırada bekleyenlerin detaylı listesi görüntülenebilir. İstenilen bir bilet doğrudan bekleyenler listesinden çağrılabilir. Ayrıca, daha önce çağrılan numaralar da geçmiş listesinden tekrar çağrı yapmak için seçilebilir.

İkinci Monitör Desteği

Bilgisayarın ikinci monitör çıkışını, LCD monitör gişe operatör ekranı olarak kullanım. İkinci ekran kartı üzerine bağlanacak LCD monitörü operatör ekranı olarak kullanabilir, ekran görünümünü kurumunuza göre kişiselleştirebilirsiniz.

Kablosuz Çalışma

Kablosuz ağ üzerinden sisteme bağlanarak çalışma, dizüstü bilgisayarlar veya Windows tabletler ile mobil kullanım

USB Operatör Ekranı Kullanımı

USB Gişe göstergesi desteğiyle, dizüstü bilgisayarlarda kablolamaya gerek kalmadan, gişe ekranı da dahil olmak üzere çalışan gişeyi hiçbir yeni kablolama olmadan taşıyabilirsiniz

Bekleyen Bilet Sayısı Gösterimi

Bilgilendirme ekranında kullanıcı için bekleyen kişi (bilet) sayısını anlık görüntüler. Sırada bekleyen kişiler ve yoğunluğu takip etmeye yardımcı olur.

API Desteği

Kurumunuza sağlanacak API ile yazılım veya otomasyon uygulamalarınıza kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

Interaktif Bilgilendirme

Ekrandan, günlük işlem ve verilen hizmetlerle ilgili bilgiler görüntüler. Sırada bekleyen olmadığında dinlemeye geçer, bilet alındığı anda siz dokunmadan otomatik olarak uyanır, uyarır.

Scroll to Top