Smart Android Bilet Çağrı Terminali

Q-smart’ın sunduğu Smart Sanal kablosuz bilet çağırma terminali aplikasyonu ile sıramatik sisteminizde devrim yaratın. Google Play Store üzerinden indirilebilen bu uygulama, tüm Android tablet ve cep telefonlarıyla uyumludur. Ağ üzerinden kablosuz olarak bekleyen biletleri çağırma, işlem sürelerini gözlemleme ve daha pek çok fonksiyonu kolayca gerçekleştirin.

Evrensel Uyumluluk

Tüm Android tablet ve cep telefonlarıyla mükemmel uyum sağlar. Uygulamayı Google Play Store’dan kolayca indirip otomatik güncellemelerle daima en yeni sürümde kullanın.

Gelişmiş Fonksiyonlar

Bekleyen bilet sayısını canlı olarak gözlemleyin, işlem sürelerini takip edin ve paslama, erteleme gibi ekstra fonksiyonları tek dokunuşla gerçekleştirin.

Kablosuz Özgürlük

Kablosuz çalışma özelliği sayesinde, mobil cihazlarınızla ağ üzerinden rahatça bilet çağırma işlemlerinizi yönetin.

Sıramatik Sisteminde Kompakt Çözüm

1200m

Haberleşme

300m

Kablosuz Haberleşme

5

Fonksiyon

Kablosuz Çalışma

Kablosuz ağ üzerinden sisteme bağlanarak çalışma. İster cepte kullanım, ister masaüstü. WiFi 802.11 haberleşme

PlayStore Desteği

Google Playstore’dan yüklenir, güncellenir. Uygulama ücretsizdir. Yapılan tüm güncellemelerden ömür boyu yararlanır.

Tüm Android Platformları

Adaptif tasarımıyla tüm Android tabanlı Tablet ve Akıllı Telefonlar ile uyumludur. Ekran boyutları ve karakteristiğine göre düğmeleri ve görselleri cihaza adapte eder, ergonomik kullanım sunar.

Bekleyen Bilet Sayısı Gösterimi

Bilgilendirme ekranında kullanıcı için bekleyen kişi (bilet) sayısını anlık görüntüler. Sırada bekleyen kişiler ve yoğunluğu takip etmeye yardımcı olur.

API Desteği

Kurumunuza sağlanacak API ile yazılım veya otomasyon uygulamalarınıza kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

Interaktif Bilgilendirme

Dokunmatik ekrandan, günlük işlem ve verilen hizmetlerle ilgili bilgiler görüntüler. Sırada bekleyen olmadığında dinlemeye geçer, bilet alındığı anda siz dokunmadan otomatik olarak uyanır, uyarır.

Akıllı Mobil Sıramatik
Sıra Yönetimi Artık Cebinizde!

Smart Sanal kablosuz bilet çağırma terminali aplikasyonu, sıramatik sıra sistemlerinde devrimsel bir adım sunuyor. Artık sıranızı takip etmek, sıradaki bileti çağırmak veya bekleme sürelerini öğrenmek için kocaman ekranlara veya karmaşık cihazlara ihtiyaç duymayacaksınız. Tüm bu işlevleri, Google PlayStore’dan kolayca indirebileceğiniz bu aplikasyon ile Android tabanlı cep telefonu veya tabletinizde gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama, tüm Android cihazlarla uyumlu adaptif bir tasarıma sahip olup, özellikle kullanıcı dostu arayüzüyle dikkat çekiyor. Bekleyen bilet sayınızı anında görebilir, işlem sürenizi takip edebilir veya paslama ve erteleme gibi fonksiyonları hızla kullanabilirsiniz. Ayrıca, özel sesli uyarılar sayesinde her aşamada bilgilendirilirsiniz. Üstelik 128 bit AES şifreleme ile yüksek güvenlik standartlarına sahip olan bu uygulama, gizliliğinizi ve veri güvenliğinizi en üst seviyede korur.

Scroll to Top