7Segment Ana Yönlendirme Ekranı

7 Segment serisi, q-smart’ın sıramatik çözümleri arasında ekonomik ve enerji verimli bir alternatif sunar. Bu sıra sistemi, müşteri yönlendirme ve bilgilendirme konusunda basit, etkili ve ekonomik bir çözüm arayışında olan işletmeler için idealdir.

Sınırsız Ek Satır Desteği

İhtiyaç duyduğunuz kadar ek satır ekleyerek, geniş kapsamlı sıra sistemi ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayın. Bu özellik, büyüyen işletmeler için esneklik sunar.

Otomatik Uyarlama ve Gösterim

3 ve 4 haneli bilet numaralarını otomatik olarak uyarlama özelliği ve 6 karakter rakam gösterimi ile müşteri yönlendirmesi daha etkili ve kesintisizdir.

Enerji Verimli Ekonomik Çözüm

Çok düşük güç tüketimi sayesinde enerji maliyetlerinden tasarruf ederken, ekonomik fiyat seçeneğiyle bütçe dostu bir sıramatik çözüm sunar.

Sıramatik Sisteminde Kompakt Çözüm

1200m

Haberleşme

57mm

Karakter Yüksekliği

6

Display

1200m Haberleşme

Geliştirilmiş üstün haberleşme algoritması sayesinde, RS485 haberleşme ağı üzerinden, farklı topolojilerde, 1200 metre uzaklıkta çalıştırabilirsiniz.

Yüksek Görünürlük

70mm display, 57mm karakter yüksekliği, 180 derece görüş açısı bekleme salonunuzda dilediğiniz pozisyonda kullanabilirsiniz.

Adaptif Numara Gösterimi

3 ve 4 haneli bilet numaraları, 1 ve 2 haneli banko numarlarını görüntüleyebilirsiniz. Ekran otomatik olarak numaraya adapte edilecektir.

Düşük Güç Tüketimi

Düşük güç tüketimine sahip Ultra Kırmızı 7 segment led teknolojisiyle sadece 5W güç tüketerek çalışır, cüzdanınızı ve doğayı koruyabilirsiniz.

API Desteği

Kurumunuza sağlanacak API ile yazılım veya otomasyon uygulamalarınıza kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

Sınırsız Ek Satır

Geçmiş çağrıların görüntülenmesi için istediğiniz kadar ek satır ekleyebilirsiniz. (1, 2, 3, 4, 5 ve 6 satır seçenekleri stoktan teslim)

Scroll to Top