7Segment Operatör Ekranı

7Segment Oda / Gişe Ekranı

Q-smart’ın 7 Segment serisi, sıramatik sıra sistemleri için ekonomik ve enerji verimli bir alternatif sunar. Operatör panelleri sayesinde, işletmelerde hizmet bekleyen müşterileri estetik bir tasarım ile etkili bir şekilde yönlendirme imkanı sağlar.

Otomatik Uyarlama ve Gösterim

6 karakter rakam gösterimi ile net bilgilendirme sunulurken, 3 veya 4 haneli bilet numaraları için otomatik uyarlama özelliği ile müşteri yönlendirmesi daha pratik ve hızlıdır.

Enerji Verimliliği ve Ekonomik Tasarım

7 Segment serisi, çok düşük güç tüketimi ile enerji maliyetlerinden tasarruf sağlar. Aynı zamanda ekonomik bir sıramatik çözüm ile bütçenize dosttur.

Esnek Montaj Seçenekleri

Tavan, masa üstü veya duvar montajı için sunulan aparatlar sayesinde, işletmenizin mekanına ve estetiğine uygun bir kurulum seçeneği sunulur. Bu özellik, kurumsal imajınıza katkıda bulunur.

Sıramatik Sisteminde Kompakt Çözüm

1200m

Haberleşme

57mm

Karakter Yüksekliği

6

Display

1200m Haberleşme

Geliştirilmiş üstün haberleşme algoritması sayesinde, RS485 haberleşme ağı üzerinden, farklı topolojilerde, 1200 metre uzaklıkta çalıştırabilirsiniz.

Yüksek görünürlük

70mm display, 57mm karakter yüksekliği, 180 derece görüş açısı bekleme salonunuzda dilediğiniz pozisyonda, farklı montaj seçenekleriyle ister tavana, ister masaüstüne isterseniz duvara monte ederek kullanabilirsiniz.

Adaptif Numara Gösterimi

3 ve 4 haneli bilet numaraları, 1 ve 2 haneli banko numarlarını görüntüleyebilirsiniz. Ekran otomatik olarak numaraya adapte edilecektir.

Düşük Güç Tüketimi

Düşük güç tüketimine sahip Ultra Kırmızı 7 segment led teknolojisiyle sadece 5W güç tüketerek çalışır, cüzdanınızı ve doğayı koruyabilirsiniz.

API Desteği

Kurumunuza sağlanacak API ile yazılım veya otomasyon uygulamalarınıza kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

Montaj Seçenekleri

Yumuşak kenarlı estetik tasarımının yanı sıra masa üstü, tavan veya duvar montaj aparatları ile kurumunuzun estetik ihtiyaçlarına uygun biçimlerde çalıştırabilirsiniz.

Scroll to Top