CheckOut Counter Kasa Ekranı

Sıramatik sıra sistemleriniz için benzersiz bir çözüm sunan gişe göstergesiyle, q-smart kalitesinde numara karmaşasını tarihe karıştırın. Standart ekrandan %30 daha büyük gösterge, estetik tasarımıyla kurumunuza değer katarken, farklı montaj seçenekleriyle de esneklik sunar.

Büyük Karakter Boyutu

140mm karakter yüksekliği ile müşterilerinizin dikkatini kolaylıkla çekin ve yönlendirmeleri daha net yapın.

Uzun Mesafe Kullanım

1200m’ye kadar olan uzaklıklarda bile etkili bir çalışma performansı sunar, bu sayede geniş alanlarda bile sıramatik sıra sistemini sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Renk Seçenekleri

Kırmızı, mavi, beyaz, amber ve yeşil olmak üzere beş farklı led rengi ile kurumunuzun renklerine uygun bir seçim yapabilir, sıra deneyiminizi kişiselleştirebilirsiniz.

Sıramatik Sisteminde Kompakt Çözüm

1200m

Haberleşme

140mm

Karakter Yüksekliği

256

Power Led

1200m haberleşme

Geliştirilmiş üstün haberleşme algoritması sayesinde, RS485 haberleşme ağı üzerinden, farklı topolojilerde, 1200 metre uzaklıkta çalıştırabilirsiniz.

Yüksek Görünürlük

Kullanılan özel power led teknolojisiyle, 100 metre uzaklıkta net okunabilirlik sağlayabilirsiniz. 140mm karakter yüksekliği, 180 derece görüş açısıyla dilediğiniz pozisyonda kullanabilirsiniz.

Aktif Kasa Gösterimi

İster tek basamaklı, ister iki basamaklı kasa numarasını gösterebilir, çağrı yapıldığında 140mm lik büyüklüğü sayesinde, müşterilerinizin dikkatini çeker

Düşük Güç Tüketimi

Geliştirilen özel led teknolojisiyle, yüksek ışık şiddeti elde ederken, 10W’dan daha düşük bir güç tüketimi sağlayabilirsiniz.

API Desteği

Kurumunuza sağlanacak API ile yazılım veya otomasyon uygulamalarınıza kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

Montaj Seçenekleri

Yumuşak kenarlı estetik tasarımının yanı sıra masa üstü, tavan veya duvar montaj aparatları ile kurumunuzun estetik ihtiyaçlarına uygun biçimlerde çalıştırabilirsiniz.

Scroll to Top