Curwe Wifi Gişe / Oda Ekranı

Q-smart’ın inovatif ürünü Curwe WiFi sıramatik sistemi, modern ofis ve mağaza ortamlarında kablo karmaşasına son veriyor. IEEE 802.11 standart WiFi teknolojisi sayesinde, sıra yönetiminde kablosuz esnekliği ve rahatlığı bir arada sunar.

Telsiz frekansında çalışan kablosuz ürünlerin aksine, uluslarası standart haline gelmiş WiFi teknolojisi kullanarak sadece 1 bağlantı noktası (modem, router veya access point) üzerinden 300m mesafeye kadar kusursuz bir kablosuz çalışma deneyimi sunar. Tıpkı cep telefonu veya tablet bilgisayarınız gibi ofisinizin dilediğiniz noktasında, dilediğiniz zaman, kablo tesisatı ve tadilata gerek olmadan çalışır.

Ultra Power Led

40×10 Piksel özellikteki Ultra Led ekran, sıramatik sistemde kristal netliğinde görseller sunar.

Geniş Kablosuz Kapsama

Tek bir bağlantı noktasından 300 metreye kadar kusursuz bir kablosuz haberleşme deneyimi sağlar. WiFi standardı sayesinde, genişletilmiş ağlarda bile kesintisiz iletişimi garanti eder.

Esnek Tasarım ve Renk Seçenekleri

Değiştirilebilir yazı stilleri ve Kırmızı, Mavi, Beyaz LED renk seçenekleri, sıra sisteminizi mekanınıza ve markanıza en uygun şekilde özelleştirebilmeniz için tasarlanmıştır.

Sıramatik Sisteminde Kompakt Çözüm

300m

Kablosuz Haberleşme

75mm

400

Power Led

WiFi 802.11 Kablosuz çalışma

IEEE 802.11 standart WiFi kablosuz standardını destekler. Böylelikle ofisinizde kullandığınız modem, router veya access pointler ile bağlantı kurarak sıramatik sisteminizi hiçbir tadilata gerek olmadan kurabilir, taşıyabilir veya kullanabilirsiniz.

Yüksek görünürlük

75mm karakter yüksekliği, 180 derece görüş açısı bekleme salonunuzda dilediğiniz pozisyonda, farklı montaj seçenekleriyle ister tavana, ister masaüstüne isterseniz duvara monte ederek kullanabilirsiniz.

Kayan yazı gösterimi

Kayan yazı bilgilendirme mesajları ile çağrı yapılmadığı durumlarda, müşterilerinize kurumsal mesajlarınızı iletebilirsiniz.

Farklı led renk seçenekleri

Kırmızı, beyaz, mavi, sarı veya yeşil renk seçenekleriyle kurumunuza uygun renk seçeneğini kullanabilir, farklı kuyruklar için farklı renklere sahip ekranları kullanarak müşterilerinizin algısını yönlendirebilirsiniz.

Montaj seçenekleri

Yumuşak kenarlı estetik tasarımının yanı sıra masa üstü, tavan veya duvar montaj aparatları ile kurumunuzun estetik ihtiyaçlarına uygun biçimlerde çalıştırabilirsiniz.

300 metre kablosuz iletişim

Kullanılan kablosuz ağ teknolojisi WiFi sertifikasına sahiptir, WiFi sertifikalı tüm ürüler ile sadece tek bağlantı noktası üzerinden 300 metre mesafede kusursuz kablosuz çalışma deneyimi sunar.

Teknik Özellikler


Donanım Özellikleri
Çözünürlük: 40x10
Led Tipi: Power Led
Led Rengi: Kırmızı, Mavi, Beyaz, Yeşil
Kasa Rengi: Eloksal aluminyum
Boyutlar (GxYxD): 350mm x 127m x 23mm
Karakter Yüksekliği: 75mm
Haberleşme: WiFi 802.11 b/g/n (100m) , RS485 (1200m)
WiFi 802.11 Desteği: Evet
Ağırlık: 800gr
Çalışma Voltajı: 12V
Güç Tüketimi: 6W

Fonksiyonel Özellikler
Merkezi Saat Göxterimi: Hayır
Karakter sayısı (Bilet): 4
Numara Ön Eki: Evet
Karakter sayısı (Gişe): 2
Yönlendirme Okları: Hayır
Özel Metin Gösterimi: Evet
Melodi Seçimi: Evet
Özel Melodi Kullanımı: Evet
Ses Yüksekliği Kontrolü: Evet
Maksimum Satır Sayısı: 1

API Desteği
Kayan Yazı Gösterimi: Evet
Numara Gösterimi: Evet
Yazı Gösterimi: Evet
Scroll to Top