DSI TV Ana Yönlendirme Ekranı

Q-smart’ın DSI LCD Ana Yönlendirme ekranı, sıramatik sıra sistemleri için devrim niteliğinde bir inovasyon sunar. TV’nizi sadece bir eğlence aracı olmaktan çıkarıp, bilgilendirme, reklam ve sıra yönlendirme merkezi haline getiren bu sistem, estetik ve fonksiyonelliği bir araya getiriyor.

Multimedya Desteği ve Yüksek Çözünürlük

MPEG, MPEG4, AVI gibi popüler video formatlarına ve 4K UHD çözünürlükte keskin görsellere sahip olmanızı sağlar. BMP, GIF, JPEG gibi fotoğraf formatları ile kurumsal içeriklerinizi en iyi şekilde sergileyebilirsiniz.

Esnek ve Özelleştirilebilir Gösterim

Kişiselleştirilebilir gişe, banko numaraları veya TC.Kimlik, araç plakası gibi özel metinleri ekranda gösterme yeteneği, müşteriye özel bir deneyim sunar.

Kolay Bağlantı ve İçerik Yükleme

Wifi veya Gigabit ağ bağlantısı sayesinde sürekli ve hızlı bir veri akışı sağlanırken, USB Flash ile kolay içerik yükleme özelliği kurumsal içeriklerinizi hızla ekranınıza aktarmanızı sağlar.

Sıramatik Sisteminde Kompakt Çözüm

4K

Çözünürlük

64GB

Kapasite

8

Satır Görüntüleme

Özel Android Build

Donanıma özel olarak firmamız tarafından geliştirilmiş Android işletim sistemiyle üretilir. Donanıma özel olarak geliştirdiğimiz sistem uyumsuzluktan kaynaklanabilecek tüm problemleri bertaraf etmiş, yıllar boyu sorunsuz çalışmaya hazırlanmıştır.

4K UHD Çözünürlük

Ekran, 3840 x 2160 piksel çözünürlüğünde ultra keskin görüntüler sunar.
Güçlü 4 çekirdekli işlemcisi ve harici GPU ile 4K Ultra HD görüntü kalitesi sunar. Video ve diğer görselleriniz, 4K kalitesinde, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi görüntülenir.

Büyüleyici Tam Ekran Bildirim

Ana video oynarken, yarı saydam ve tam ekranla tasarlanmış bilet numarası gösterimiyle, yapılan çağrıları göz alıcı bir şekilde öne çıkarın!

Tüm Popüler Medya Codec Desteği

MPEG, MPEG4, AVI, 3GP, JPEG, PNG, BMP… gibi popüler medya formatlarını destekler. USB Flash Memory üzerinden kolaylıkla değiştirilebilir, anında görüntüleyebilirsiniz.

Sıra Numarası, Servis veya Ek Bilgi Gösterimi

Ön harf eki ile birlikte sıra numarası gösteriminin yanı sıra, servis adı veya işlem bilgisi gibi ek metinleri çağrı ile birlikte görüntüleyebilirsiniz.

Poster yada Yatay Kullanım

Esneklikte sınır tanımayan 2, 3, 4 veya 8 satırlı gösterim seçenekleriyle, TV’nizi dilediğiniz gibi dikey ya da yatay olarak kullanabilirsiniz. Poster stilinde şık bir gösterimi tercih edebilirsiniz. Adaptif layout seçenekleriyle kullanım stilinize en uygun şekli kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Scroll to Top