Flex Ana Yönlendirme Ekranı

Flex Ana Yönlendirme Ekranı

Flex serisi sıramatik ana yönlendirme panelleri, sıra sistemine yenilikçi bir yaklaşım sunuyor. Müşteri yönlendirmede renklerin gücünü kullanarak, bekleme sürelerini keyifli hale getiren bilgilendirme mesajları ve merkezi saat gösterimi ile hizmet kalitesini zirveye taşıyor. Q-smart’ın bu serisi, müşteri deneyiminizi bir adım öteye taşımayı hedefliyor.

Sınırsız Ek Satır Desteği

Flex serisi, ihtiyacınıza göre dilediğiniz kadar ek çağrı satırı ekleyebilme özelliği ile sıra sisteminizi kişiselleştirme imkanı sunar.

Yüksek Verimli Led Teknolojisi

Kırmızı, Sarı, Yeşil, Mavi ve Beyaz renk seçenekleriyle sunulan yüksek verimli led teknolojisi, net ve parlak gösterim sağlayarak müşterilerin yönlendirmeleri kolaylıkla takip etmelerini sağlar.

100m Okuma Mesafesi

Yüksek keskin çözünürlük sayesinde Flex serisi, 100 metreye kadar olan mesafelerden bile okunabilir bilgilendirme sunar, böylece geniş mekanlarda bile sıra sistemi sorunsuz çalışır.

Sıramatik Sisteminde Kompakt Çözüm

1200m

Haberleşme

75mm

Karakter Yüksekliği

480

Power Led

1200m haberleşme

Geliştirilmiş üstün haberleşme algoritması sayesinde, RS485 haberleşme ağı üzerinden, farklı topolojilerde, 1200 metre uzaklıkta çalıştırabilirsiniz.

Yüksek görünürlük

75mm karakter yüksekliği, 180 derece görüş açısı bekleme salonunuzda dilediğiniz pozisyonda kullanabilirsiniz. Birden fazla ana panel olan uygulamalarda gişe yönünü ok kullanarak görüntüleyebilirsiniz.

Kayan yazı gösterimi

Kayan yazı bilgilendirme mesajları ile çağrı yapılmadığı durumlarda, müşterilerinize kurumsal mesajlarınızı iletebilirsiniz.

Farklı led renk seçenekleri

Kırmızı, beyaz, mavi, sarı veya yeşil renk seçenekleriyle kurumunuza uygun renk seçeneğini kullanabilir, farklı kuyruklar için farklı renklere sahip ekranları kullanarak müşterilerinizin algısını yönlendirebilirsiniz.

Merkezi Saat Gösterimi

Merkezi saat gösterimi ile çağrı yapılmadığı durumlarda saat bilgisini görüntüleyebilir veya dilediğiniz satırı merkezi saat olarak kullanabilirsiniz.(Opsiyonel)

Sınırsız Ek Satır

Geçmiş çağrıların görüntülenmesi için istediğiniz kadar ek satır ekleyebilirsiniz. (1, 2, 3, 4, 5 ve 6 satır seçenekleri stoktan teslim)

Teknik Özellikler


Donanım Özellikleri
Çözünürlük: 48x10
Led Tipi: Power Led
Led Rengi: Kırmızı, Mavi, Beyaz, Yeşil
Kasa Rengi: Siyah
Boyutlar (GxYxD): 388mm x 130m x 28mm
Karakter Yüksekliği: 75mm
Haberleşme: RS485 (1200m)
WiFi 802.11 Desteği: Hayır
Ağırlık: 2205gr tek satır, 1400gr ek satır
Çalışma Voltajı: 12V
Güç Tüketimi: 8W

Fonksiyonel Özellikler
Merkezi Saat Göxterimi: Hayır
Karakter sayısı (Bilet): 4
Numara Ön Eki: Evet
Karakter sayısı (Gişe): 2
Yönlendirme Okları: Evet
Özel Metin Gösterimi: Hayır
Melodi Seçimi: Evet
Özel Melodi Kullanımı: Evet
Ses Yüksekliği Kontrolü: Evet
Maksimum Satır Sayısı: 9

API Desteği
Kayan Yazı Gösterimi: Hayır
Numara Gösterimi: Evet
Yazı Gösterimi: Hayır
Scroll to Top