Flex Oda / Gişe Ekranı

Flex serisi sıramatik operatör panelleri, sıra yönetimi deneyiminizi renk ve estetikle bir üst seviyeye taşıyor. Q-smart’ın bu inovatif serisi, özelleştirilebilir renk seçenekleri ve estetik montaj aparatları ile sıra sistemlerinde devrim yaratmayı hedefliyor. Kurumunuzun tarzını ve ihtiyaçlarını tam olarak yansıtan bu seri, sıra yönetiminde benzersiz bir deneyim sunuyor.

Renk Esnekliğiyle Kişiselleştirme

Kırmızı, Sarı, Yeşil, Mavi ve Beyaz renk seçenekleri ile yüksek verimli led teknolojisi sayesinde, kurumunuzun imajına tam uyum sağlayacak renkte bir sıramatik deneyimi yaşatın.

Çok Yönlü Montaj Seçenekleri

Tavan, masa üstü veya duvar montajı gibi çeşitli aparat seçenekleriyle, sıra sisteminizi kurumunuzun estetik yapısına göre özelleştirebilirsiniz.

100m Okuma Mesafesi

Yüksek kontrastlı led tasarımı sayesinde, Flex serisi 100 metreye kadar olan mesafelerde bile net ve keskin bilgilendirme sunarak, geniş mekanlarda bile müşteri deneyimini optimize eder.

Sıramatik Sisteminde Kompakt Çözüm

1200m

Haberleşme

75mm

Karakter Yüksekliği

400

Power Led

1200m haberleşme

Geliştirilmiş üstün haberleşme algoritması sayesinde, RS485 haberleşme ağı üzerinden, farklı topolojilerde, 1200 metre uzaklıkta çalıştırabilirsiniz.

Yüksek görünürlük

75mm karakter yüksekliği, 180 derece görüş açısı bekleme salonunuzda dilediğiniz pozisyonda, farklı montaj seçenekleriyle ister tavana, ister masaüstüne isterseniz duvara monte ederek kullanabilirsiniz.

Kayan yazı gösterimi

Kayan yazı bilgilendirme mesajları ile çağrı yapılmadığı durumlarda, müşterilerinize kurumsal mesajlarınızı iletebilirsiniz.

Farklı led renk seçenekleri

Kırmızı, beyaz, mavi, sarı veya yeşil renk seçenekleriyle kurumunuza uygun renk seçeneğini kullanabilir, farklı kuyruklar için farklı renklere sahip ekranları kullanarak müşterilerinizin algısını yönlendirebilirsiniz.

API Desteği

Kurumunuza sağlanacak API ile yazılım veya otomasyon uygulamalarınıza kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

Montaj Seçenekleri

Yumuşak kenarlı estetik tasarımının yanı sıra masa üstü, tavan veya duvar montaj aparatları ile kurumunuzun estetik ihtiyaçlarına uygun biçimlerde çalıştırabilirsiniz.

Scroll to Top