LCD TV Oda / Gişe Ekranı

Q-smart LCD operatör ekranı sayesinde, sıramatik sıra sistemlerinizi daha interaktif hale getirin! LCD monitör veya TV’lerle, kurumsal imajınıza uygun, özelleştirilmiş bir iletişim kanalı oluşturarak müşteri deneyiminizi zenginleştirin.

Kişiselleştirilmiş Görsel Deneyim

Arkaplan, bilet ve gişe numaralarını dilediğiniz şekilde kişiselleştirebilir, q-smart teknolojisiyle sıramatik sıra sistemini zenginleştirebilirsiniz.

Detaylı Çalışan Bilgisi

Gişe personelinin ad, soyad, pozisyon ve resmini görüntüleyerek, daha kişisel ve bilgilendirici bir müşteri deneyimi sağlayın.

Interaktif İçerik Gösterimi

Gişe personelinin adı, soyadı, pozisyonu ve resmini ekran üzerinde gösterebilir, aynı zamanda bir sonraki çağrı veya kişi ön gösterimiyle müşteri deneyimini artırabilirsiniz.

Sıramatik Sisteminde Kompakt Çözüm

4K

Çözünürlük

64GB

Kapasite

4GB

Ram

Özel Android Build

Donanıma özel olarak firmamız tarafından geliştirilmiş Android işletim sistemiyle üretilir. Donanıma özel olarak geliştirdiğimiz sistem uyumsuzluktan kaynaklanabilecek tüm problemleri bertaraf etmiş, yıllar boyu sorunsuz çalışmaya hazırlanmıştır.

4K UHD Çözünürlük

Ekran, 3840 x 2160 piksel çözünürlüğünde ultra keskin görüntüler sunar.
Güçlü 4 çekirdekli işlemcisi ve harici GPU ile 4K Ultra HD görüntü kalitesi sunar. Video ve diğer görselleriniz, 4K kalitesinde, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi görüntülenir.

Personel Bilgisi Gösterimi

Gişe personelinin adı, soyadı, pozisyonu ve resmini ekran üzerinde göstererek, müşterilere daha şeffaf ve kişisel bir hizmet deneyimi sunabilirsiniz.

Tüm Popüler Medya Codec Desteği

MPEG, MPEG4, AVI, 3GP, JPEG, PNG, BMP… gibi popüler medya formatlarını destekler. USB Flash Memory üzerinden kolaylıkla değiştirilebilir, anında görüntüleyebilirsiniz.

Bağlantı Seçenekleri

HDMI veya VGA bağlantı opsiyonlarıyla, farklı cihazlarla kolayca entegre olabilir ve q-smart sıra sistemini geniş bir yelpazede kullanabilirsiniz.

Poster yada Yatay Kullanım

TV veya monitörünüzü dilediğiniz gibi dikey ya da yatay olarak kullanabilirsiniz. Poster stilinde şık bir gösterimi tercih edebilirsiniz. Adaptif layout seçenekleriyle kullanım stilinize en uygun şekli kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Teknik Özellikler


Donanım Özellikleri
Çözünürlük: 4K
Led Tipi:
Led Rengi:
Kasa Rengi:
Boyutlar (GxYxD):
Karakter Yüksekliği:
Haberleşme: WiFi 802.11 b/g/n, Ethernet
WiFi 802.11 Desteği: Evet
Ağırlık:
Çalışma Voltajı: 12V
Güç Tüketimi: 3W

Fonksiyonel Özellikler
Merkezi Saat Göxterimi: Evet
Karakter sayısı (Bilet): Sınırsız
Numara Ön Eki: Evet
Karakter sayısı (Gişe): Sınırsız
Yönlendirme Okları: Evet
Özel Metin Gösterimi: Evet
Melodi Seçimi: Evet
Özel Melodi Kullanımı: Evet
Ses Yüksekliği Kontrolü: Evet
Maksimum Satır Sayısı: 8

API Desteği
Kayan Yazı Gösterimi: Evet
Numara Gösterimi: Evet
Yazı Gösterimi: Evet
Scroll to Top