Matrix Ana Yönlendirme Ekranı

Matrix serisi sıramatik panelleri, Q-smart’ın yenilikçi sıra sistemi teknolojisiyle, müşterilerinizi en etkili şekilde doğru personele yönlendirirken, dinamik bilgilendirme mesajlarıyla bekleyiş sürecini daha bilgilendirici hale getiriyor.

Sınırsız Ek Satır Desteği

Matrix serisi, dilediğiniz kadar önceki çağrı satırını ekleyebilmenizi sağlar, bu da sıramatik sisteminizde esneklik ve genişletilebilirlik sunar.

Yüksek Çözünürlük

56×10 Piksel geniş çözünürlüğü sayesinde, kayan yazı formatında net ve keskin bilgilendirme mesajları sunar.

Ultra Kırmızı Matrix Led

Matrix serisinin öne çıkan özelliklerinden biri de Ultra Kırmızı yüksek verimli dot matriks led teknolojisini kullanmasıdır. Bu teknoloji sayesinde, bilgilendirmeler daha dikkat çekici ve okunabilir hale gelir.

Sıramatik Sisteminde Kompakt Çözüm

1200m

Haberleşme

75mm

Karakter Yüksekliği

560

Matrix Led

1200m Haberleşme

Geliştirilmiş üstün haberleşme algoritması sayesinde, RS485 haberleşme ağı üzerinden, farklı topolojilerde, 1200 metre uzaklıkta çalıştırabilirsiniz.

Yüksek Görünürlük

75mm karakter yüksekliği, 180 derece görüş açısı bekleme salonunuzda dilediğiniz pozisyonda kullanabilirsiniz. Birden fazla ana panel olan uygulamalarda gişe yönünü ok kullanarak görüntüleyebilirsiniz.

Kayan Yazı Gösterimi

Kayan yazı bilgilendirme mesajları ile çağrı yapılmadığı durumlarda, müşterilerinize kurumsal mesajlarınızı iletebilirsiniz.

Düşük Güç Tüketimi

Kullanılan ultra kırmızı dot matrix led teknolojisiyle sadece 14W güç tüketerek çalışır, cüzdanınızı ve doğayı koruyabilirsiniz.

API Desteği

Kurumunuza sağlanacak API ile yazılım veya otomasyon uygulamalarınıza kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

Sınırsız Ek Satır

Geçmiş çağrıların görüntülenmesi için istediğiniz kadar ek satır ekleyebilirsiniz. (1, 2, 3, 4, 5 ve 6 satır seçenekleri stoktan teslim)

Scroll to Top