Matrix Oda / Gişe Ekranı

Matrix serisi operatör panelleri, q-smart’ın öncü sıra sistemi teknolojisiyle geliştirildi. Sıramatik sistemlerde müşteri yönlendirmenin yanı sıra estetik tasarım ve etkili bilgilendirme sunarak hem işlevsellik hem de şıklığı bir araya getiriyor.

Renk Esnekliğiyle Kişiselleştirme

Kırmızı, Sarı, Yeşil, Mavi ve Beyaz renk seçenekleri ile yüksek verimli led teknolojisi sayesinde, kurumunuzun imajına tam uyum sağlayacak renkte bir sıramatik deneyimi yaşatın.

Esnek Montaj Seçenekleri

Matrix serisi, tavan, masa üstü veya duvar montajı gibi farklı montaj seçenekleriyle her alana uyum sağlar. Estetik tasarımı, sıra sistemi kurulumunu daha göz alıcı kılar.

Kişiselleştirilebilir Yazı Stilleri

Değiştirilebilir yazı biçimleri ve stilleri özelliğiyle, tüm Windows fontlarına uyumluluk sayesinde, bilgilendirme mesajlarınızı kurumsal kimliğinize göre özelleştirebilirsiniz.

Sıramatik Sisteminde Kompakt Çözüm

1200m

Haberleşme

75mm

Karakter Yüksekliği

520

Matrix Led

1200m haberleşme

Geliştirilmiş üstün haberleşme algoritması sayesinde, RS485 haberleşme ağı üzerinden, farklı topolojilerde, 1200 metre uzaklıkta çalıştırabilirsiniz.

Yüksek görünürlük

75mm karakter yüksekliği, 180 derece görüş açısı bekleme salonunuzda dilediğiniz pozisyonda, farklı montaj seçenekleriyle ister tavana, ister masaüstüne isterseniz duvara monte ederek kullanabilirsiniz.

Kayan yazı gösterimi

Kayan yazı bilgilendirme mesajları ile çağrı yapılmadığı durumlarda, müşterilerinize kurumsal mesajlarınızı iletebilirsiniz.

Düşük Güç Tüketimi

Kullanılan ultra kırmızı dot matrix led teknolojisiyle sadece 14W güç tüketerek çalışır, cüzdanınızı ve doğayı koruyabilirsiniz.

API Desteği

Kurumunuza sağlanacak API ile yazılım veya otomasyon uygulamalarınıza kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

Montaj Seçenekleri

Yumuşak kenarlı estetik tasarımının yanı sıra masa üstü, tavan veya duvar montaj aparatları ile kurumunuzun estetik ihtiyaçlarına uygun biçimlerde çalıştırabilirsiniz.

Scroll to Top