PTT Bank Şubeleri Sıramatik Sistemi
Düzce PTT Şubesi, Q-smart Sıramatik Sistemi ile Hizmet Kalitesini Yeniliyor

PTT Bank Düzce Sıramatik Sistemi

Türkiye’nin köklü ulaştırma ve iletişim firması PTT, Düzce Şubesi’nde de 170 yıllık tecrübesini modern teknolojiyle birleştiriyor. Şube, 82 başmüdürlük, 1019 merkez şube, 2228 alt şube ve 506 acentenin parçası olarak, Q-smart sıramatik sistemini entegre ederek müşteri hizmet süreçlerini daha verimli ve düzenli hale getirmiştir.

Q-smart sıramatik sistemi, Düzce PTT Şubesi’nde, merkezi raporlama ve yönetim olanağı sağlayarak, yoğunlukla ilgili verilerin uzaktan izlenmesine ve şubenin ihtiyaçlarına göre otomatik olarak optimizasyon yapılmasına olanak tanımaktadır. Ayrıca, kızılötesi dokunmatik ekranlı kiosklar ve motorize kart okuyucular, PTT’nin bankacılık ve posta hizmetleri alt yapısını destekleyecek biçimde tasarlanmıştır.

Düzce PTT Şubesi’nde uygulanan Q-smart sıramatik sistemi, şubede sunulan hizmet kalitesini ve hızını önemli ölçüde artırmıştır. Yoğun müşteri trafiği yönetiminde büyük bir kolaylık sağlayan bu sistem, müşteri memnuniyetini artırma ve bekleme sürelerini azaltma konusunda etkili bir çözüm sunmaktadır.

Merkezi Yönetim

Q-smart, PTT şubelerinde merkezi raporlama ve yönetim imkanı sunarak yoğunlukların uzaktan izlenmesini ve otomatik optimizasyonunu sağlar.

Motorize Kart Okuyucu

Modern kiosklar, motorize kart okuyucularla donatılmış olup, PTT’nin ileriye dönük bankacılık ihtiyaçlarına hızlıca adapte olabilmektedir.

Dayanıklı Dokunmatik Ekran

Yüksek çözünürlüklü, kimyasallara ve sert maddelere dayanıklı dokunmatik ekranlar, PTT’nin Türkiye genelindeki geniş müşteri kitlesine kusursuz hizmet sunma amacıyla tasarlanmıştır.

Konsept Tasarım

Tüm PTT merkezlerinde kullanılan ekipmanlar ve ekranlar bir bütünlük sağlar, böylece marka imajı ve müşteri deneyimi homojen bir şekilde korunmuş olur.

PTT Bank Şubeleri Sıramatik Sistemi

Benzer uygulamalar

Scroll to Top