Adliye Sıramatik Sistemi
Modern Çözümlerle Adliye ve İcra Müdürlüklerinde Dijital Dönüşüm

Adalet Bakanlığı Adliye ve İcra Müdürlükleri Sıramatik Sistemi

Yargı mensuplarının karşılaştığı sürekli artan iş yükü ve mevcut sistemlerin modern ihtiyaçlara cevap veremez hali, Adalet Bakanlığına bağlı kurumların ön büro iş akışlarını güncelleme ihtiyacını beraberinde getirmiştir. Bu süreçte, adliye ve icra müdürlükleri yargı sisteminin etkinliğini ve adalet dağılımını optimize etmek için yenilikçi yaklaşımlara yönelerek sıramatik sistemi kullanmaya karar vermiştir..

Adalet Bakanlığı, Adliye ve İcra Müdürlüklerindeki bu ihtiyaçları karşılamak amacıyla Q-smart Sıramatik Sistemleri’ni benimsemiştir. Bu sistem, vatandaşların işlemlerini daha adaletli, düzenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlar. Aynı zamanda, bu modern yapı sayesinde, memurlar ve vatandaşlar arasında daha huzurlu ve etkin bir çalışma ortamı oluşturulmuştur.

Q-smart Sıramatik Sistemleri, sıra dağılımını optimize ederken vatandaşların bekleme sürelerini de kısaltıyor. Ayrıca, sistemde belirlenen limitlemelerle mesai saatlerinin dışında sıra verilmesi engelleniyor. Bu, hem vatandaşlar için daha verimli bir hizmet süreci sağlıyor, hem de memurlar için iş yükünün daha dengeli dağılmasına yardımcı oluyor.

İşlem Sınırlandırma ve Çalışma Saati Limitleme

Bu özellik, mesai bitimlerinde veya öğlen aralarında sıra verilmesini durdurarak, günlük çalışma kapasitesini optimize ediyor. Ayrıca, gün içinde yetiştirilemeyecek işlemler için sıra verilmesini engelliyor.

Güçlü Donanım ve Kararlı Yazılım

Adliyelerde uygulanan sistemler için özel bir işletim sistemi geliştirildi. Bu, donanım ve yazılım arasında uyumlu ve kararlı bir yapı oluşturarak sistemin daha verimli çalışmasını sağlıyor.

Yüksek Çözünürlüklü IR Dokunmatik

Sistemde kullanılan dokunmatik ekranlar, yüksek hassasiyetli (4096px) ve suya, darbeye, çizilmeye karşı dayanıklıdır. Bu, sistemlerin tüm kullanım şartlarına uyumluluğunu garantiliyor.

Özel İşletim Sistemi

Firma, Linux işletim sistemine geçiş yaparak yurt dışına ödenen lisans bedellerini yurt içinde tutmayı başardı. Bu, hem ekonomik kazanç sağlıyor hem de bilgi güvenliğini garanti altına alıyor.

Adliye Sıramatik Sistemi

Benzer uygulamalar

Uygulama bulunamadı

Scroll to Top