Çelebi Holding Havalimanı Sıramatik Sistemi
Türkiye’nin lider yer hizmetleri sağlayıcısı, hizmet kalitesini Q-smart sıramatik sistemiyle bir adım daha ileri taşıdı

Çelebi Holding Havalimanı Sıramatik Deneyimi

Çelebi Grubu, Türkiye’nin en büyük yer hizmetleri sağlayıcısı olarak sektördeki liderliğini sürdürüyor. 11.000’i aşkın çalışanıyla 2 kıtada, 5 ülkede hizmet veren firma, bu başarısını kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışına borçlu. Hizmet kalitesini daha da artırmak amacıyla, Havalimanı’ndaki İthalat deposunda, yoğunluğu yönetmek ve müşterilere daha hızlı hizmet sunmak için Q-smart Sıramatik Sistemlerini kullanma kararı aldı.

Çelebi Holding’in bu yenilikçi adımı sayesinde, müşteriler ithalat ürünlerini almak için geldiklerinde sıramatik sistemi bilet makinesinden numara alarak bekleme salonunda rahatça beklemeye başlıyorlar. Daha sonra, veznelerdeki görevlilere sıramatik sistemi ile çağrılarak işlemlerini hızlı ve düzenli bir şekilde gerçekleştiriyorlar.

Sıramatik sistemi, işlemlerin hızını ve verimliliğini artırırken, müşteri memnuniyetini de zirveye taşıdı. Vezne önlerinde yaşanan birikmeler ve beklemeler artık tarihe karıştı. Tüm işlemler anlık olarak takip edilebilmekte ve detaylı raporlarla denetlenebilmektedir. Bu sayede hem iş akışı daha verimli hale geldi, hem de müşteriler kaliteli bir hizmet deneyimi yaşamaya başladı.

Online Şablon Yönetimi

Sistemin web tabanlı özellikleri sayesinde, biletler üzerine basılacak bilgiler kolaylıkla güncellenebiliyor. Önemli notlar veya özel günler için bilgilendirmeler anında biletler üzerine eklenebiliyor.

Web Tabanlı Performans Raporları

İşletme, port açmaya veya ekstra uygulama kurmaya gerek kalmadan, internet tarayıcıları üzerinden anlık ya da geçmişe dönük raporlara ulaşabiliyor.

Tüm Platformlardan Sistem Yönetimi

İşletmeye, ios, android ve windows gibi farklı platformlardan erişim olanağı sunuluyor. Cep telefonu, tablet veya bilgisayarlar üzerinden, ekstra uygulama yüklemeden sistem yönetimi yapılabiliyor.

Ömür Boyu Garanti

Sıvı teması, şiddetli darbe gibi zorlu koşullarda bile dayanıklılığını koruyan ömür boyu garantili bilet makinesi düğmeleri kullanılıyor.

Çelebi Holding Havalimanı Sıramatik Sistemi

Benzer uygulamalar

Scroll to Top