D3H Dokunmatik Sıramatik Sistemi

Q-smart D3H

19″ geniş yatay dokunmatik ekranı, 20.000 günlük işlem kapasitesi ve güçlü Intel işlemcisiyle yeni nesil sıra yönetimini kurumunuza getirin. Özgün Linux işletim sistemi ve üstün sıramatik teknolojisiyle etkin ve verimli bir sıra sistemi deneyimi yaşayın.

Özel Geliştirilmiş İşletim Sistemi

Q-smart tarafından geliştirilen Linux tabanlı işletim sistemi, virüs bulaşma veya sistemin çökmesi gibi sorunları tarihe karıştırıyor. İster Linux, ister Windows ile mükemmel bir numaratör deneyimi.

19inç Kızılötesi Dokunmatik Ekran

Çizilmeye, darbeye ve suya dayanıklı 19 inç yatay dokunmatik ekranıyla, sıramatik sıra sisteminiz her koşulda maksimum performans sunar.

Web Tabanlı Sıra Yönetimi

Raporlama, kuyruk ayarları, personel yönetimi ve daha fazlası… Tüm sıra yönetimi işlevlerini web tarayıcınız üzerinden kolayca gerçekleştirin.

Sıramatik Sisteminde Yüksek Kapasite

20000+

İşlem Kapasitesi

1500+

Bilet Kapasitesi

254+

Gişe Kapasitesi

Güçlü Intel İşlemci

Yoğun iş yüklerinizde bile kesintisiz bir deneyim sunan üstün Intel işlemci ile verimliliğinizi maksimize edin.

Endüstriyel yazıcı

Kullanılan endüstriyel tip termal yazıcı ile bakım gerektirmeden, mürekkep bitti derdi olmadan yıllarca çıktı alabilirsiniz.

19″ Dokunmatik Ekran

19 inç, üstün kızılötesi dokunmatik ekran (4096px) teknolojisiyle donatılan sistem, kalibrasyon gerektirmeden, hassasiyet kaybı olmadan yıllarca kusursuz çalışır.

Sofistike Tasarım Detayları

Susturuculu ayakları sayesinde maksimum stabilite sunan, gizlenmiş şase vidaları ile kesintisiz bir görünüm sağlayan ve kaynaksız tasarımı ile modern bir estetiğe sahip.

Entegre Sıramatik Çözümleri:

Müşteri Deneyiminizi Maksimize Edin

Geniş Dil ve Alfabe Desteği

Sıramatik sistemi, tüm dilleri ve alfabeleri destekler. Bu özellik, farklı bölgelerde veya çok dilli ortamlarda hizmet verirken kullanıcılarınız için kolay ve anlaşılır bir deneyim sunar. Global operasyonlar için ideal bir seçenektir.

Virüssüz, Sorunsuz Çalışma

Sıra sistemi için özel olarak tasarlanmış işletim sistemi, virüs tehditlerine ve sistem çökmelerine karşı kusursuz bir koruma sunar. Sıramatik deneyiminizi teknik servis ücretleri olmadan yıllarca sorunsuzca sürdürün!

Kapasite genişletme

Sınırsız sayıda ek kiosk, bilet makinesi, operatör ekranı, zil ünitesi, ana ekran, LCD monitör, masa üstü yazıcı eklentileri ile dilediğiniz anda sisteminizi dilediğiniz kapasiteye genişletilebilirsiniz.

Canlı performans raporu

Canlı raporlama ile şubenizin genel durumunu ve servislerin durumlarını, servislerde hizmet almak için bekleyen kişileri, ortalama işlem ve bekleme sürelerini, hizmet vermekte olan personel sayısını canlı olarak izleyebilirsiniz.

Sistem entegrasyonu

SAP veya web servis entegrasyonları ile müşterilerinizin sisteminizle etkileşim kurmasını sağlayabilir, müşterilerinize öncelik verebilir, kurumsal alt yapınızla haberleşmesini sağlayabilirsiniz.

Memnuniyet anketi

Q-smart Poll müşteri memnuniyet anketi sistemi ile entegre edilerek, müşterilerinizin aldıkları hizmeti değerlendirmesini, memnuniyet veya menuniyetsizliklerinin sebeplerini inceleyebilirsiniz.

Dijital Dönüşümde

Sıramatik Sistemlerinde Lider

Firmamızın sunduğu gelişmiş sıramatik hizmetleriyle iş süreçlerinizi optimize edin. Web tabanlı yönetim, etkin performans raporları ve merkezi kontrol mekanizmalarıyla, müşteri deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın. Yenilikçi çözümlerimizle her zaman bir adım önde olun.

Performans Raporları

Geliştirilen web tabanlı personel performans yönetimi ile kurumunuzun verimliliğine katkıda bulunabilir, işçilik maliyetlerinizi tekrar değerlendirebilirsiniz.

Web Tabanlı Yönetim

Web tabanlı yönetim sayesinde, kuyruk yönetimi, sıra yönetimi, reklam yönetimi, operatör yönetimini kolaylıkla bilgisayar veya cep telefonu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İnternetten Randevu

İnternetten randevu (hiç bir ek talep olmaksızın sadece internet bağlantısı ile) vermek için hazır. Sadece internete bağlayarak sıra sisteminize internetten randevu dağıtabilirsiniz.

Merkezi Yönetim

Harita entegrasyonumuz sayesinde tüm şubelerinizi anında görüntüleyin, bekleme sürelerini optimize edin, bilet şablonlarınızı hızla güncelleyin ve kuyruk ayarları ile kullanıcı yetkilerini kişiselleştirin. Şimdi yönetimin gücünü elinize alın!

Scroll to Top