Kocaeli Belediyesi Sıramatik Sistemi
Tüketici haklarını koruyan ve denetleyen Ankara Ticaret İl Müdürlüğü, iş yükünü modern bir sıramatik sistemiyle yönetiyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masası Sıramatik Sistemi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlarının dilek, şikâyet ve önerilerine hızla yanıt verme misyonunu büyük bir özveriyle sürdürüyor. Bu kapsamda, vatandaşlarla olan etkileşimini daha verimli hale getirebilmek adına Q-smart Sıramatik ve Anket Sistemlerini Çözüm Masası’na entegre etmeye karar verdi.

Yenilenen sistem, bekleme ve işlem sürelerini azaltırken, aynı zamanda çalışanların performansını da web tabanlı ölçümle değerlendirip düzenliyor. Bu sayede, vatandaşların belediye hizmetlerine daha hızlı ve etkin bir şekilde erişim sağlamaları mümkün kılınıyor.

Sıramatik kioskundan alınan sıralar, Q-smart Poll anket cihazıyla entegre bir şekilde çalışıyor. Böylece, hizmet sonrası vatandaşlar, aldıkları hizmetin kalitesini doğrudan değerlendirme fırsatı buluyorlar. Geri dönüşler, belediyenin vatandaş ihtiyaçlarına daha doğru ve hızlı yanıtlar vermesine katkıda bulunuyor.

Çoklu Platform Uyumluluğu

Çözüm Masası çalışanlarının görevleri, anket sonuçları ve performans raporları, farklı cihazlardan canlı olarak izlenebilir ve düzenlenebilir. Bu, hizmet kalitesini her an takip etme olanağını sunar.

Entegre Memnuniyet Anketi

Sıramatik sistemine tam entegre bir şekilde çalışan anket sistemi, alınan hizmetin detaylı bir şekilde değerlendirilmesine olanak tanır. Raporlar, farklı periyotlarda ve farklı kriterlere göre alınabilir.

Canlı Uyarı Sistemi

Negatif geri bildirimler veya genel memnuniyet düşüşleri tespit edildiğinde, yöneticilere otomatik e-posta yoluyla bilgilendirme gönderilir. Bu, hızlı müdahale ve düzeltilme fırsatı sunar.

Geçmişe Dönük Raporlama

Çözüm Masası’nın performansı, geriye dönük olarak da izlenebilir. Bu, süreçlerin ve hizmet kalitesinin zaman içerisindeki değişimini analiz etmek için kritik bir özelliktir.

Kocaeli Belediyesi Sıramatik Sistemi

Benzer uygulamalar

Scroll to Top