Çözüm Merkezi Sıramatik Sistemi
Samsun Büyükşehir Belediyesi Çözüm Merkezi’nin etkileyici teknolojik dönüşümü, Q-smart’ın sunduğu çözümle vatandaşlara bilgilendirme ve hızlı hizmet sunuyor.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Sıramatik Sistemi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Çözüm Merkezi, Q-smart sıramatik sistemleri ile hizmet standartlarını yükselterek Samsun halkına daha etkin ve çağdaş bir hizmet sunmaktadır. Bu modern yaklaşım, belediyenin vatandaş odaklı çalışma prensibini yansıtmaktadır.

Vatandaşlar, Q-smart dokunmatik bilet makinesi aracılığıyla işlem sıra numaralarını alıp, yetkili personel tarafından çağrıldıklarında hizmet almaktadırlar. Sıra beklerken, LCD Televizyon ekranlarından belediyenin güncel icraatları ve hizmetler hakkında bilgilendirilmektedirler.

Ana yönlendirme ekranları olarak kullanılan LCD TV içerikleri web tabanlı yönetim sistemi üzerinden sürekli güncellenmekte, vatandaşlara belediyenin son çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verilmektedir.

Görüşme Ses Kaydı

Otomatik ses kayıtları, tarih ve bilet numarasıyla eşleştirilerek saklanmaktadır, kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Konsept Tasarım

Çözüm merkezine özel LCD TV Ana Yönlendirme ekranları ve 42″ inç LCD TV’lerle estetik ve fonksiyonel bir tasarım sunulmaktadır.

Anlık Müdehale

Çözüm merkezindeki işlemler canlı izlenerek, yoğunluk oluştuğunda hızlıca müdahale edilmektedir.

Çoklu Platform

Görev ve yetkiler, TV içerikleri cep telefonu, tablet veya bilgisayardan canlı olarak düzenlenebilmektedir.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Sıra Sistemi

Benzer uygulamalar

Scroll to Top