Trafik Tescil Sıramatik Sistemi
Trafik Tescil Şubeleri, Q-smart sıramatik sistemiyle yoğunluğu dengeleyip, vatandaşlara daha organize ve hızlı hizmet sunuyor.

Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Şubeleri Sıramatik Sistemi

Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Şubeleri, ülke genelindeki sürücü belgesi ve araç işlemleri için sürekli artan talepleri karşılamak amacıyla Q-smart Sıramatik Sistemini benimsemiştir. Şubeler, sektördeki öncü konumunu ve vatandaşa sunduğu kaliteli hizmeti daha da ileri taşımak için bu stratejik değişikliği gerçekleştirdi.

Q-smart sıramatik sistemi, vatandaşların işlem yapmak istedikleri alana göre bilet almasını sağlayarak bekleme sürelerini optimize eder. Bekleme salonundaki ana yönlendirme ekranları, sıranın ne zaman geleceğini göstererek, vatandaşların memurların önünde yığılmadan, oturarak bekleme imkanı sunar. Web tabanlı raporlama özelliği sayesinde yöneticiler, şubenin canlı durumunu izleyerek anında müdahale edebilir.

Bu sistemle, şube içi yoğunluğun dengelenmesi sağlanmış, çalışan performansları objektif bir şekilde ölçümlenerek, daha verimli bir iş akışı oluşturulmuştur. Bankolardaki personeller arasında iş yükü dengelenmiş, böylece her vatandaşa daha hızlı ve etkin bir hizmet sunulmuştur.

Yoğunluk Yönetimi

Q-smart sıramatik, şube içerisindeki yoğunluğu dengeler, böylece hem vatandaşlar hem de çalışanlar için daha verimli bir ortam oluşturur.

Banko Yığılmalarını Önleme

Vatandaşların memurların önünde oluşturduğu yığılmaların önüne geçmek için ana yönlendirme ekranları sayesinde vatandaşlar bekleme salonunda rahatlıkla sıralarını bekleyebilir.

Otomatik Destek

Bankolarda çalışan personeller, vatandaşların hizmet yoğunluklarına göre programlanarak, kendilerinde bekleyen işlem olmadığında diğer işlemlere yardımcı olabilir.

Canlı Raporlama

Web tabanlı raporlama ile şube yöneticileri şubenin anlık durumunu izleyebilir ve gerektiğinde hemen müdahale edebilir.

Trafik Tescil Sıramatik Sistemi

Benzer uygulamalar

Scroll to Top