Türkiye genelindeki Aile Sağlığı Merkezleri, Q-smart’ın sunduğu çözümle hastalara daha hızlı ve verimli hizmet sunuyor.

Aile Sağlığı Merkezleri Sıramatik Sistemleri

Türkiye’nin dört bir yanındaki Aile Sağlığı Merkezleri, misafir hasta paylaşımından yetki devralmaya, otomatik yönlendirmeden online randevu sistemine kadar birçok özellikle donatılmış Q-smart Sıramatik Sistemleri’ni tercih ediyor. Bu sistem, merkezlerin daha önce Sağlık Ocakları için edindikleri tecrübeyi Aile Sağlığı Merkezlerinde de uygulama fırsatı sunuyor.

Q-smart’ın öne çıkan özelliklerinden biri T.C. Kimlik No ile otomatik hasta yönlendirmedir. Hastalar, dokunmatik ekran üzerinde görselleştirilmiş doktor resimleriyle veya T.C. Kimlik numarasıyla kolayca sıra alabilir. Bu özellik, özellikle okuma yazma bilmeyen veya kart taşımayı tercih etmeyen hastalar için büyük bir kolaylık sağlıyor.

Sistem ayrıca, izinli doktorların hastalarını diğer doktorlara yönlendirebilmesi, bağımsız yazılım kullanımı, LCD TV üzerinden duyuruların yapılması, detaylı raporlama ve bekleme sürelerinin anlık izlenmesi gibi bir dizi avantaj sunmaktadır. Bu özelliklerle Aile Sağlığı Merkezleri, hastalarına daha etkin bir hizmet sunma imkanı buluyor.

T.C. Kimlik İle Çalışma

Aile Sağlığı Merkezi hastaları, doktorların resimlerine dokunarak ya da T.C. Kimlik numarasıyla sıra alabiliyor. Böylece, manyetik kart taşıma zorunluluğu ortadan kalkıyor.

Online Randevu Sistemi

Aile Sağlığı Merkezinin web sitesi üzerinden direkt sıramatik sisteminden randevu alınabiliyor, böylece hastaların bekleme süresi azaltılıyor.

İzinli Doktor Yönetimi

İzinde olan doktorlar, hastalarını diğer doktorlara yönlendirme yeteneğine sahip, bu da hizmet sürekliliğini garanti ediyor.

Raporlama

Canlı, saatlik, günlük, haftalık veya aylık raporlama özelliğiyle doktorlar, yoğunlukları analiz edebilir ve iş planlamalarını daha etkili bir şekilde yapabilirler.

Benzer uygulamalar

Uygulama bulunamadı

Scroll to Top