Sosyal Yardımlaşma Vakfı Sıramatik Sistemi
Türkiye’nin sosyal yardımlaşma ve dayanışma misyonunu üstlenen vakıflar, Q-smart’ın sunduğu sıramatik çözümle hizmet kalitesini arttırıyor.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları Sıramatik Sistemi

Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’nın sosyal devlet ilkesi gereğince yoksullukla mücadele ve yardıma muhtaç vatandaşların desteklenmesi amacıyla faaliyet gösteren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları, hizmet kalitesini arttırmak ve kaynakları etkin kullanmak için Q-smart sıramatik sistemlerini benimsemiştir. Bu kapsamda, Avrupa Birliği’nin de desteğiyle yüzlerce vakıfta Q-smart Sıramatik Sistemleri başarıyla kurulmuştur.

Q-smart sıramatik sistemleri sayesinde vakıflar, modern bir görünüme kavuştu. Her işlemin raporu, sistem arayüzü üzerinden detaylı bir şekilde takip edilebilmekte, çalışan sayısına dair değişiklikler anında gerçekleştirilebilmekte ve sıramatik işlemler hızla tamamlanabilmektedir.

Kurulan sıramatik sistemlerle derneklerin hizmet kalitesi artmış, işlemler hızlanmış ve müdahaleler canlı olarak yapılabilmektedir. Bu, vakıfların daha etkin, hızlı ve kaliteli hizmet sunmalarını sağlamaktadır.

Güçlü Donanım

Ömür boyu garantiyle sunulan bilet makineleri, Linux tabanlı işletim sistemiyle destekleniyor. Bu kombinasyon, sıramatik sistemin yüksek performansla, kesintisiz ve istikrarlı bir şekilde çalışmasını garantiler.

Çoklu Platform Desteği

Vakıflarda çalışanların görevleri ve performansları, ister cep telefonundan ister bilgisayarlar üzerinden canlı olarak düzenlenebilmekte, Q-smart sıramatik sisteminin esnekliği sayesinde anında işleme alınabilmektedir.

Detaylı Raporlama

Sıramatik sistem, web tabanlı raporlama özelliğiyle geçmişe yönelik detaylı performans raporları sunar. Bu, vakıfların süreçlerini daha şeffaf ve etkili bir şekilde yönetmelerine olanak tanır.

Canlı Müdehale

Vakıfların anlık durumları, web tabanlı sıramatik raporlama özelliği sayesinde canlı olarak takip edilebilmekte; bu da gerektiğinde anında müdahalelerin gerçekleştirilmesini sağlar.

Sosyal Yardımlaşma Vakfı Sıramatik Sistemi Bilet Makinesi

Benzer uygulamalar

Uygulama bulunamadı

Scroll to Top