IDATA Sıramatik Sistemi
Türkiye genelindeki IDATA Vize Ofisleri, Q-smart Sıramatik Sistemi ile müşteri işlemlerini daha verimli ve düzenli bir şekilde yönetiyor.

IDATA Vize Ofisleri Sıramatik Sistemi

IDATA Genel Müdürlük, İstanbul Asya, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep ve Trabzon Vize Ofisleri, Q-smart Sıramatik Sistemleri’ni benimseyerek yurtdışı vize başvurusu için gelen müşterilerinin işlemlerini etkili ve düzenli bir şekilde yönetmeyi hedefliyor. Sistem, müşterilere sıra numarası dağıtarak, işlemlerin daha hızlı ve sırasında gerçekleşmesini sağlar.

Vize ofisine gelen müşteriler danışma personelinden Q-smart Sıramatik Sistemi Sunucusu aracılığıyla veya Q-smart Bilet Makineleri’nden doğrudan sıra numarası alabilirler. Bu numara ile hem parmak izi toplama hem de vize için gerekli tüm işlemler sırasıyla tamamlanır. Bu sıra sistemi sayesinde karmaşa önlenir ve işlemler daha hızlı ilerler.

Q-smart Sıramatik Sistemi, detaylı raporlama özellikleri sayesinde şubelerin anlık yoğunluklarını, geçmiş performans raporlarını ve çalışanların performansını kolayca izlemeye olanak tanır. Bu özellikler, müşteri ilişkileri yönetiminin en üst seviyede gerçekleşmesine yardımcı olur.

Masaüstü ve Bağımsız Bilet Dağıtım

Danışma masalarında kullanılan masaüstü yazıcılar ile internet üzerinden alınan bilet numaraları, danışma personeli olmayan ofislerde bağımsız bilet makineleri ile verilir.

Canlı Müdahale

Tüm şubelerin anlık durumları web tabanlı raporlama özelliği sayesinde canlı olarak izlenebilir. Ayrıca, web tabanlı sistem yönetimi ile tüm sistemlere canlı olarak müdahale edilebilir.

Çoklu Platform Desteği

Sistem, çalışanların ve gişelerin görev ve yetkilerini ister cep telefonundan, ister bilgisayarlardan kolayca ve anında düzenlemeye olanak tanır.

Detaylı Raporlama

Web tabanlı raporlama ile tüm şubelerin performans raporları, istenildiği anda farklı periyotlar halinde alınabilir. Bu raporlama özelliği, şubelerin işleyişini sınırsız süreyle geriye dönük olarak incelemeye olanak tanır.

IDATA Vize Ofisi Sıramatik Sistemi

Benzer uygulamalar

Scroll to Top