Trabzon Sanayi ve Ticaret Odası Sıramatik Sistemi
Ticaret Sicil bölümündeki çeşitli işlemler için Trabzon Sanayi ve Ticaret Odası, Q-smart’ın sunduğu üstün sıra yönetimi kabiliyetleriyle hız ve düzen kazanıyor.

Trabzon Sanayi ve Ticaret Odası Sıramatik Sistemi

Trabzon Sanayi ve Ticaret Odası, Ticaret Sicil bölümündeki işlemlerin çeşitliliği ve süre farklarından dolayı, üyelerine daha hızlı ve düzenli hizmet sunma hedefiyle Q-smart e Serisi sıramatik sistemini tercih etti. Bu sistem, işlemleri daha kısa süren üyelerin beklemeden işlemlerini tamamlamasına ve genel yoğunluğun dengelenmesine olanak tanıyor.

Oda üyeleri kiosk’tan sıra numarası alarak bekleme salonunda yerlerini alıyorlar. Bekleme süreçleri boyunca sıra numaralarını, salonun ana yönlendirme ekranlarından takip ediyorlar. Sıra numaraları ana ve gişe ekranlarında görüntülendiğinde, ilgili personele başvurarak işlemlerini hızlıca tamamlıyorlar.

Trabzon Sanayi ve Ticaret Odası personeli, bankolardaki bilgisayarlara yüklenen Q-smart Sanal Çağrı Terminali sayesinde sıra işlemlerini kolayca ve hızlıca yönetebiliyor. Bu modern sıramatik sistemi sayesinde, hem personel verimliliği artıyor hem de üyeler daha hızlı hizmet alıyor.

Memurlara Otomatik Destek

Personel, programlama ile vatandaşların yoğunluklarına göre düzenlenmiş, işleri olmadığında diğer işlemlere yardımcı olacak şekilde yetkilendirilmiştir.

Çoklu Platform Desteği

Trabzon Ticaret Odası, web tabanlı sistem sayesinde iPad, iPhone, tablet gibi cihazlardan sıra işlemlerini canlı olarak izleyebilir ve yönetebilir.

Web Tabanlı Performans Raporlama

Odada, herhangi bir uygulama kurulumuna ya da port açmaya ihtiyaç duymadan, internet tarayıcısı üzerinden gerçek zamanlı veya geçmişe dönük performans raporlarını inceleyebilir.

Müşteri Temsilcisi Ses Kaydı

Hizmet kalitesini sürekli kılmak adına odada yapılan işlemler esnasıdaki diyaloglar kayıt altına alınmaktadır.

Trabzon Sanayi ve Ticaret Odası Sıramatik Sistemi

Benzer uygulamalar

Scroll to Top