Başkent Doğalgaz Müşteri Hizmetleri Sıramatik Sistemi
Ankara’nın en büyük doğalgaz dağıtım şirketi Başkent Doğalgaz, Q-smart’ın sunduğu yenilikçi çözümle müşteri hizmetlerini dijitalleştiriyor.

Başkent Doğalgaz Sıramatik Sistemi

2007 yılında kurulan Başkent Doğalgaz Dağıtım Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Ankara’da 2 milyonu aşkın aboneye hizmet veren sektörün en eski ve ikinci büyük dağıtım şirketidir. Şirket, müşteri hizmetlerinde daha etkili ve verimli bir yönetim için Q-smart Sıramatik Sistemleri’ni tercih etti.

Başkent Doğalgaz, hizmet binalarını Çukurambar’a taşıdıktan sonra Q-Smart Sıramatik Sistemleri ve MyTV TV Yönetim Sistemleri (Digital Signage) ile dijitalleşme yolculuğuna hız verdi. Hem merkezi hem de ilçelerdeki müşteri hizmet noktalarında bu sistemi kullanarak, merkezden tek bir tuşla tüm ekranlara bilgilendirme ve duyuru aktarımı gerçekleştiriyor.

Q-smart Sıramatik Sistemi’nin getirdiği bu yeniliklerle Başkent Doğalgaz, müşteri memnuniyetini artırırken operasyonel verimliliği de maksimuma çıkardı. Teknolojinin sunduğu bu avantajlar sayesinde firma, dijital dönüşümde öncü adımlar atmış oldu.

Akıllı Yetkilendirme

Sıramatik sistemi, çalışanların nasıl çalışacağına otomatik olarak karar verir. Bekleyen müşteri olmadığında, sisteme müşteri yönlendirme yeteneğiyle verimlilik maksimuma çıkar.

Digital Signage Entegrasyonu

Müşteri bekleme alanlarında, kurumsal TV’ler üzerinden sıra bilgilendirmesi ve kurumsal reklamlar yapılır, sıra numarası bu TV’ler üzerinden takip edilir.

Performans Raporları

Q-smart Sıramatik, performans raporlarını sunar. Yetkililer, farklı cihaz ve işletim sistemleri üzerinden canlı olarak sistemi uzaktan yönetebilir.

Güçlü Donanım Kararlı Yazılım

Bilgisayar tabanlı sıramatik sistemlerinden beklenen tüm özellikler, geliştirilen özel işletim sistemiyle gerçekleştirilir. Ömür boyu garanti ile sunulan bu sistem, kararlılıkla çalışmaya devam eder.

Başkent Doğalgaz Müşteri Hizmetleri Sıramatik Sistemi

Benzer uygulamalar

Scroll to Top