TREDAŞ Abone Merkezi Sıramatik Sistemi
Trakya’nın önde gelen elektrik dağıtım şirketi TREDAŞ, Q-smart’ın sunduğu sıramatik ve kiosk çözümleriyle müşteri hizmetlerini bir üst seviyeye taşıyor.

TREDAŞ Abone Merkezleri Sıramatik Sistemi

TREDAŞ (Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.), Trakya bölgesindeki enerji dağıtım lideri olarak, Çorlu, Lüleburgaz, Kirklareli, Çerkezköy, Edirne, Keşan ve Tekirdağ’daki abone merkezlerinde hizmet kalitesini artırmak amacıyla Q-smart Sıramatik ve Promo Kiosk sistemlerini tercih etmiştir.

Q-smart Dokunmatik Bilet Makinesi sayesinde aboneler, abonelik işlemleri, yeni abonelik işlemleri, isim değişikliği ve abonelik iptali gibi konularda kolayca bilet numarası alabilmektedir. Ana yönlendirme ekranları ve gişe göstergeleri sayesinde aboneler, numaralarını kolaylıkla takip edebilir ve konforlu bekleme salonlarında işlemlerini bekleyebilirler.

Q-smart’ın getirdiği teknolojik yeniliklerle, abone merkezlerinin işleyişi daha verimli ve düzenli hale gelmiştir. Aboneler için bekleme süreleri azalmış, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti artmıştır.

Web Tabanlı Performans Raporları

Tüm şubelerin canlı veya geçmişe dönük performansının internet tarayıcıları üzerinden izlenmesi.

Çoklu Platform Desteği

Cep telefonu, tablet veya bilgisayarlar üzerinden, herhangi bir uygulama yüklemeye gerek kalmadan sıramatik sistem yönetimi.

Müşteri Temsilcisi Ses Kaydı

Hizmet kalitesini sürekli kılmak adına müşteri temsilcisi ve müşteri arasındaki diyalogların kayıt altına alınması ve gerektiğinde dinlenmesi.

Otomatik Destek

Sırasında bekleyen müşteri olmayan memurların sistem tarafından otomatik olarak diğer kuyruklara yönlendirilmesi.

TREDAŞ Abone Merkezi Sıramatik Sistemi

Benzer uygulamalar

Scroll to Top