Müftülük Sıramatik Sistemi Led Ekran
Diyanet İşleri Ankara İl Müftülüğü, Q-smart Sıramatik Sistemiyle Hacı Adaylarına Hızlı ve Düzenli Hizmet Sunuyor

Diyanet İşleri Ankara İl Müftülüğü Sıramatik Sistemi

Diyanet İşleri Başkanlığı, Ankara İl Müftülüğü, hacı adaylarının işlemlerini hızla ve etkin bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için Q-smart sıramatik sistemini tercih etti. Bu sistem sayesinde, hacı adaylarının bekleme süreleri minimuma indirilerek, işlemleri daha düzenli ve verimli hale getirildi.

Müftülük girişinde bulunan Q-smart sıramatik sistemi düğmeli bilet makinesi sayesinde hacı adayları işlem sırası alabilmekte, bekleme salonunda yer alan led ana yönlendirme ekranları ile sıra takibini kolaylıkla yapabilmektedir. Bu sayede, hacı adaylarının işlemleri çok daha düzenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Sıramatik sistemi, hacı adaylarının işlemlerini hızla tamamlamalarına olanak tanırken, aynı zamanda sistemin düşük güç tüketimi sayesinde çevre dostu bir çözüm de sunmaktadır.

Düşük Güç Tüketimi

Sıramatik sistem, ultra düşük güç tüketimi ile çevre dostu bir tasarıma sahiptir.

Özel İşletim Sistemi

Firma tarafından geliştirilen Linux tabanlı işletim sistemi sayesinde, sıramatik sistem güçlü ve kararlı bir yapıya sahiptir.

Güçlü Donanım

Ömür boyu garantili düğmeler ve ek donanıma ihtiyaç duymayan bağımsız tasarım sayesinde, sistem uzun ömürlü ve kararlıdır.

Performans Raporu

Online bağlantı kapasitesiyle, yoğunluğu dengeleyen sıramatik sistem, işlemlerin hızla tamamlanmasına olanak tanır.

Müftülük Sıramatik Sistemi Bilet Makinesi

Benzer uygulamalar

Scroll to Top