İşkur Sıramatik Sistemi Bekleme Salonu
Ülkemizin lider istihdam kurumu İŞKUR, Q-smart’ın sunduğu sıramatik çözümle iş arayan vatandaşlara daha hızlı ve etkin hizmet sunuyor.

İşkur Sıramatik Sistemi

Ülkemizde kamu istihdam hizmetlerinin öncüsü olan İŞKUR, teknolojik dönüşümü hızlandırmak ve vatandaşlara daha verimli hizmet sunabilmek adına Q-smart Sıramatik Sistemi’ni tercih etti.

İŞKUR, sıramatik sistemle ücretsiz sertifika kursları, işsizlik başvurusu gibi yoğunluk yaşanan dönemlerde vatandaşlara kesintisiz hizmet veriyor. Q-smart E serisi ile birlikte LCD TV Ana Yönlendirme ekranları sayesinde, kurum içerisinde iş ilanları ve duyurular etkili bir şekilde ilan ediliyor.

Bu teknolojik yatırım, İŞKUR’un hizmet kalitesini artırmasının yanı sıra çalışan verimliliğini de yükseltiyor. Sıramatik sistemi, işlem sınırlandırması ve çalışma saati limitlemesi ile kurumun operasyonel verimliliğine katkıda bulunuyor.

İşlem Sınırlandırma ve Çalışma Saati Limitleme

İŞKUR, mesai bitimlerinde veya öğlen aralarında sıramatik sistemi ile sıra dağıtımını durdurarak veya erteleyerek günlük işlem kapasitesini optimumda tutuyor.

LCD Ana Yönlendirme ve Duyuru Ekranı

Kurum içerisindeki iş ilanları ve duyurular Q-smart Digital Signage Interface ile etkin bir şekilde yönetilip duyuruluyor. Bu sayede ilan panosundaki görüntü kirliliği engelleniyor.

Web Tabanlı Yönetim ve Performans Raporları

İŞKUR, web tabanlı yönetim paneli sayesinde cep telefonu, tablet veya bilgisayardan sistemi uzaktan yönetebiliyor ve performans raporlarını kolaylıkla alabiliyor.

Milli İşletim Sistemi Kullanımı

Firmamızın geliştirdiği Linux tabanlı işletim sistemi ile yurt dışına ödenen lisans bedelleri ekonomimize kalmakta ve bilgi güvenliği en üst seviyede tutulmaktadır.

İşkur Sıramatik Sistemi

Benzer uygulamalar

Scroll to Top