Sağlık Kampüsü Sıramatik Sistemi
Sağlık Bakanlığı Şehir Hastaneleri Q-smart Sıramatik Sistemleriyle Daha Etkin

Sağlık Bakanlığı Sağlık Kampüsü Sıramatik Sistemleri

Sağlık Bakanlığı tarafından Mersin ve Yozgat’ta kamu-özel ortaklığıyla hayata geçirilen şehir hastaneleri, hasta kayıt ve kan alma gibi bölümlerde Q-smart Sıramatik Sistemi’ni aktif olarak kullanmaktadır.

Sağlık kampüslerinde, hastaların sıra numaralarını kolaylıkla takip edebilmeleri için MyTV Digital Signage çözümleri tercih edilmiştir. Bu sayede hastalar, sıra beklerken Sağlık Bakanlığı duyuruları, gündem haberleri ve daha birçok bilgiyi ana ekranlardan izleyebilmektedir.

Sıramatik sistemi, hastane merkezi yönetim sistemine entegre olarak çalışmakta, böylece hastane personeli sistemin anlık durumunu, hata mesajlarını ve diğer önemli bilgileri canlı olarak takip edebilmektedir.

Merkezi Monitör Sistemi Entegrasyonu

Hastane operasyonları, tek bir merkezden takip edilen monitör sistemine sıramatik sistemlerinin entegrasyonu sayesinde daha etkin bir şekilde yönetilmektedir.

Merkezi Kurumsal TV (Digital Signage) Sistemi

Hastaların sıra bekleme sürecini daha bilgilendirici ve eğlenceli hale getiren TV sistemi, hastane duyurularından Sağlık Bakanlığı haberlerine kadar birçok bilgiyi sunmaktadır.

Platform Bağımsız Sistem Yönetimi

Sıramatik sistemler, platform bağımsız olarak hastane içerisinden cep telefonları ve tabletler üzerinden yönetilebilmekte, bu sayede hastane personeline üstün mobilite sağlanmıştır.

Özel İşletim Sistemi Kullanımı

Firmanın geliştirdiği Linux ve Pardus işletim sistemleri, yüksek performans ve güvenlik sunmanın yanı sıra, lisans bedellerini yurt içinde tutarak milli sermayenin korunmasına katkıda bulunmaktadır.

Sağlık Kampüsü Sıramatik Sistemi

Benzer uygulamalar

Scroll to Top