TSE Araç Muayene Sıramatik Sistemi
TSE Araç Muayene İstasyonları Q-smart Sıramatik Sistemiyle Daha Verimli

TSE Araç Muayene İstasyonu Sıramatik Sistemi

Ülke genelinde 81 ilde hizmet veren TSE Araç Muayene Kontrol Merkezleri, araç tadilatlarından ambulans ve itfaiye araç muayenelerine kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Bu kapsamlı hizmet ağında, Q-smart Sıramatik Sistemleri sayesinde randevulu müşterilere daha düzenli ve hızlı bir hizmet sunma imkanı sağlanmaktadır.

Vatandaşlar, TSE’nin resmi sitesi üzerinden randevularını alarak muayene istasyonlarına geldiğinde, dokunmatik ekranlı Q-smart Bilet Makinelerini kullanarak sıra numaralarını alabilmektedir. Randevusuz gelen müşteriler de aynı makineden sıra alarak bekleme salonlarında işlemlerini beklemektedir.

İstasyonlarda bekleme salonlarında ve dış mekanlarda yerleştirilen ana yönlendirme ekranları sayesinde, sırası gelen bilet numaralarını vatandaşlar rahatlıkla takip edebilmektedir.

İşlem ve Çalışma Saati Limitleme

İstasyonun günlük kapasitesi ve çalışma saatleri gözetilerek sıra dağıtımı optimize edilmekte, böylece aynı gün içerisinde tamamlanamayacak işlemler için sıra verilmesinin önüne geçilmektedir.

Online Randevu Entegrasyonu

TSE’nin online randevu altyapısı, Q-smart’ın sistemiyle entegre edilerek, plaka veya şasi numarasıyla alınan randevuların bilet makinası üzerinden denetlenmesi ve alınması kolaylaştırılmıştır.

Web Tabanlı Yönetim ve Performans Raporları

İstasyon yöneticileri, Q-smart’ın sunduğu web tabanlı yönetim platformu sayesinde istasyonun performans raporlarına her an ulaşabilir ve istasyonu uzaktan yönetebilir.

Özel Linux İşletim Sistemi

Firmamızın geliştirdiği Linux tabanlı işletim sistemine geçilerek, lisans maliyetleri azaltılmış, bilgi güvenliği ve yüksek performansla çalışma imkanı sağlanmıştır.

TSE Araç Muayene Sıramatik Sistemi

Benzer uygulamalar

Scroll to Top