Ağız ve Diş Sağlığı Sıramatik Sistemi
Ağız ve Diş Sağlığı Hastaneleri ve Merkezlerinde hasta kayıt bölümlerinde, Q-smart’ın sunmuş olduğu sıramatik çözümle daha düzenli ve hızlı hizmet sunumu gerçekleştirilmektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri Sıramatik Sistemi

Ağız ve Diş Sağlığı Hastaneleri ve Merkezleri, hastalarına daha etkin, hızlı ve düzenli hizmet sunabilmek amacıyla Q-smart Sıramatik Sistemlerini tercih etmiştir. Bu tercih, hem hastaların memnuniyetini artırmak hem de sağlık personelinin çalışma süreçlerini kolaylaştırmak için yapılmıştır.

Vatandaşlar, hasta kabul işlemleri için hastanelere geldiklerinde, bilet makinelerinden yaptırmak istedikleri tedaviye uygun sıra numaralarını alırlar. Bu numaralar, ana yönlendirme ekranlarında belirtilen sıra geldiğinde, hastalar ilgili personelle görüşerek işlemlerini hızla tamamlayabilirler.

Q-smart Sıramatik Sistemi sayesinde, hastanelerde hasta kabul süreçleri daha düzenli, etkin ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu sistem, hastaların bekleme sürelerini azaltmakta ve personelin iş yükünü dengeli bir şekilde dağıtmaktadır.

Otomatik Destek

Çalışanların görev dağılımları otomatik olarak düzenlenir. Yoğunluk gösteren bölümlere, diğer bölümlerden otomatik destek sağlanarak hizmet süreçleri hızlandırılır.

Özel Linux İşletim Sistemi

Q-smart Sıramatik sistemleri için özel olarak geliştirilmiş Linux işletim sistemi, yazılımsal ve donanımsal kararlılık sağlar. Windows işletim sisteminin olası problemlerine karşı dayanıklıdır.

Düzenli Hasta Kabul İşlemleri

Sıramatik sistemi, hasta kabul işlemlerinin hızlı ve düzenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar, hastaların memnuniyetini artırır.

Detaylı Raporlama

Web tarayıcıları üzerinden çalışan performans ve sistem yönetimi özellikleri sayesinde, sistem Eskişehir merkezden ve bölge merkezlerinden canlı olarak izlenebilir.

Ağız ve Diş Sağlığı Sıramatik Sistemi

Benzer uygulamalar

Scroll to Top