Apple Teknik Servis Sıramatik Sistemi
Apple Yetkili Servisi olan Bireysel Bilgisayar Elektronik, sektör lideri markalarla iş birliğinde, Q-smart Sıramatik Sistemi ile müşteri ilişkileri yönetimini üst seviyelere taşıyor.

Apple Yetkili Servisi Sıramatik Sistemi

Bireysel Bilgisayar Elektronik, Apple Yetkili teknik servisi olarak, donanım sektöründe Apple, Dell, HP ve diğer öncü markalarla çalışmaktadır. Sektördeki başarısını sürdürebilmek ve müşteri memnuniyetini artırmak için, Q-smart Sıramatik Sistemleri ve MyTV TV Yönetim Sistemleri’ni (Digital Signage) tercih ederek servis süreçlerini optimize etmeye karar vermiştir.

Müşteriler, servis merkezinde sıra numarasını alıp bekleme salonuna geçerler. Burada MyTV TV Yönetim Sistemi ile yönetilen televizyonlardan sıra çağrılarını takip ederler. Sıra beklerken, ekranlarda firmaya ait mesajları, reklamları ve kampanyaları görebilirler. Personellerin masalarında bulunan beyaz gişe ekranları ve terminaller, müşterilerin sorunsuz bir şekilde yönlendirilmelerini sağlar.

Q-smart Sıramatik Sistemi, Bireysel Bilgisayar Elektronik’e çalışan verimliliğini artırma, bekleme sürelerini kısaltma ve müşteri deneyimini olumlu yönde dönüştürme imkanı sunmuştur. Bu entegrasyonla, servis süreçleri daha akıcı, etkili ve şeffaf hale gelmiştir.

Digital Signage

Kurumsal TV sistemiyle, müşterilere sıra takip imkanı sunulurken aynı zamanda reklam ve kampanya bilgilendirmeleri de yapılır.

Otomatik Destek

Otomasyon sistemi, çalışanların verimliliğini maksimuma çıkarır, bekleyen müşteri olmadığında otomatik olarak yönlendirme yapar.

Kablosuz Çalışma

Sanal terminal ve USB operatör ekranları sayesinde, personel sisteme kablosuz ağ üzerinden hızla dahil edilebilmektedir.

Performans Raporlama

Servis yetkilisi, farklı platformlar üzerinden uzaktan canlı olarak sistemi yönetebilir, çalışma istatistiklerini izleyebilir.

Apple Teknik Servis Sıramatik Sistemi

Benzer uygulamalar

Scroll to Top