Sinpaş Satış Sıramatik Sistemi
Sinpaş GYO, Q-smart Sıramatik Sistemleriyle Satışta Yenilikçi Bir Adım Atıyor

Sinpaş GYO Emlak Satış Ofisi Sıramatik Sistemi

Sinpaş GYO, Altın Oran satış ofisinde, müşteri memnuniyetini artırmak ve yeni projelerini etkin bir şekilde tanıtmak amacıyla Q-smart Sıramatik Sistemlerini tercih etti. Bu tercih, lüks standartlarda tasarlanmış satış ofisinde, sıramatik sistemle modern bir deneyim sunuyor.

Türkiye genelinde birçok inşaat projesinde tercih edilen Q-smart sıramatik sistemleri, Sinpaş GYO Altın Oran projesinde müşterilere sıra alma imkanı sunarken, satış temsilcilerinin belirli kurallara göre ve önceliklendirilmiş şekilde müşteri hizmeti vermesini sağlamaktadır. Bu sistem, kurumsal ve bireysel satış temsilcileri için ayrılan kuyruklarla doğru personelin doğru müşteriye yönlendirilmesini garanti ediyor.

Proje yapısına özel alt sekmelerle tasarlanan sıramatik sistemi, müşterinin uzmanlar tarafından karşılanmasını sağlarken, iş yoğunluğunu ve kuyruk karışıklığını en aza indiriyor. Bu, hem satış temsilcilerinin verimliliğini artırıyor hem de müşteri memnuniyetini yükseltiyor.

Satış Temsilcilerine Otomatik Destek

Sıramatik sistemi, personelin müşteri yoğunluğuna göre dinamik bir şekilde yönlendirilmesini sağlar. Bu, bekleyen işlemi olmayan temsilcilerin diğer işlemlere yardımcı olmasını garanti eder.

Özel İşletim Sistemi

Q-smart’ın Linux tabanlı, firma tarafından özel olarak geliştirilmiş işletim sistemi, açık kaynaklı, güçlü ve stabil bir çalışma deneyimi sunar.

Performans Raporları

Sıramatik sistem, online bağlantı ile yoğunluğu dengelemekte ve şube içi yoğunluğu personelle online paylaşarak müşteri işlemlerinin hızla tamamlanmasını sağlar.

Ömür Boyu Garanti

Özel tasarlanmış düğmelerle ömür boyu garanti sunan sıramatik sistem, bilgisayardan bağımsız olarak tasarlanmıştır ve ek bir donanıma ihtiyaç duymaz.

Sinpaş Satış Sıramatik Sistemi

Benzer uygulamalar

Scroll to Top