Kasa Sıralarını ve Müşteri Deneyimini Yeniden Tanımlayan Öncü Çözüm

Acar Kids ve Q-smart CheckOut Kasa Sıramatik Sistemi

Türkiye’de perakende mağazalarının sıkça karşılaştığı kasa sıra problemini Acar Kids, Q-smart CheckOut Sıra Sistemi ile başarıyla ele alıyor. Alışverişlerini tamamlayan müşteriler artık tek bir kuyrukta bekleyerek, müsait kasanın sesli ve görüntülü anonsu ile hızla yönlendirilip, işlemlerini rahatça tamamlıyorlar.

Acar Kids’in Q-smart CheckOut Sıra Sistemi, hem sesli hem de görüntülü anons özellikleri ile kasa yönlendirmesini mükemmelleştiriyor. Ek olarak, sistem çalışanların kasa çağrı zamanlarını detaylı olarak raporluyor. İstenildiğinde CheckOut cihazı üzerinden veya ek bir TV ekranı aracılığıyla mağazanın ürün reklamları slayt şeklinde gösterilebiliyor.

Bu yenilikçi sıra sistemi, müşterilere sunduğu kesintisiz deneyimin yanı sıra mağazaya da birçok avantaj sağlıyor. Müşterilerin bekleme süresini azaltarak memnuniyetini artırırken, aynı zamanda mağaza içi verimliliği ve çalışan performansını da optimize ediyor.

Profesyonel Kasa Sıra Yönetimi

Müşterilerin boş kasaları takip ederek zaman kaybetmelerini engelleyen gelişmiş sıra sistemiyle etkin kuyruk yönetimi.

Sesli ve Görüntülü Anons Sistemi

Alışverişini tamamlayan müşterilere, müsait olan kasa bilgisini sesli ve görüntülü olarak sunarak hızlı ve pratik bir ödeme deneyimi sağlar.

Dinamik İçerik ve Reklam Gösterimi

CheckOut cihazı üzerinden ya da harici bir TV ile mağaza içinde ürün reklamları slayt şeklinde gösterilirken, kasa sıra bilgisi de eş zamanlı olarak verilir.

Detaylı Raporlama ve Performans İzleme

Çalışanların kasa çağrı zamanlarını ve performanslarını raporlayan sistem sayesinde, etkin bir personel yönetimi sağlanır ve kasa sıra sistemi verimliliği artırılır.

Benzer uygulamalar

Scroll to Top