GS Store Mağazaları Sıramatik Sistemi

İlk olarak 2008 yılında kurulan Galatasaray Store Türkiye çapında 84 mağazası ve yurt dışında 4 mağaza olmak üzere Galatasaray taraftarlarına hizmet vermektedir. Ali Sami Yen Spor Kompleksi içinde yer alan GS Store merkezi, Türkiye'nin en büyük Spor kulübü mağazası olma özelliğini taşımaktadır.

Bu büyüklükte ki bir mağazanın hizmet kalitesini kesintisiz ve mükemmele yakın bir deneyimle sunmak istemesi kaçınılmaz bir gerekliliktir. Bu gereklilik çerçevesinde firmamız ile iletişime geçen Galatasay Store yöneticileri, özellikle maç zamanlarında yaşadıkları yoğunluğu organize edebilmek ve hizmet kalitelerini arttırmak için Q-smart Sıramatik Sistemi kullanmayı tercih etmişlerdir.

Mağaza 2 katlı ve 3 ayrı noktadan kasa hizmeti veren, 2 ayrı bölümden forma baskısı yapılan bir yapıyla hizmet vermektedir. Maç zamanlarında satın aldıkları formaya adlarını yazdırmak isteyen taraftar, formasını satın aldıktan sonra kasadan aldığı yazar kasa fişinin yanında Q-smart Sıramatik Sisteminden sıra numarası almaktadır. Bu sıra numarası ile baskı bölümüne giden taraftar, bekleme alanında sırasının gelmesini beklemektedir. Sıra numarasını mağaza içine yerleştirilen ana yönlendirme ekranlarından takip eden müşteri, çağrı terminallerinden yapılan çağrı ile birlikte baskı bölümüne gelerek yaptırmak istediği baskı modelini, ismini ve forma numarasını seçtikten sonra, işlemlerini çok kısa bir sürede gerçekleştirilerek mağazadan ayrılmakta ve hemen stadyuma gidebilmektedir.

Makaleyi Paylaş